Kde dobijete po zimě baterky? Tipy na atraktivní destinace

Kde dobijete po zimě baterky? Tipy na atraktivní destinace
Kde dobijete po zimě baterky? Tipy na atraktivní destinace

Zima byla opravdu dlouhá, i když nebyla tak tuhá, jak jsme zvyklí z minulosti. Pro mnohé to bylo velice náročné období, během kterého se naprosto vybily baterky. Abyste do dalšího ročního období vstoupili s elánem a sílou, měli byste na malou chvíli odcestovat někam, kde si zmiňované baterky dobijete. Jaká místa jsou na dobíjení baterek ta pravá? 

Omán 

V poslední době se velice často cestuje do Ománu. Jedná se o velice krásné a bezpečné místo, což se o mnohých místech na Středním východě říct nemůže. Nejen, že jsou sem levné letenky, ale po celý rok jsou zde příjemné teploty. Pokud jste milovníkem příběhů Tisíce a jedné noci, rázem se vám zde bude líbit. Zdejší prostředí se pohádkám velice podobá. Co se týče jazyků, domluvíte se zde anglicky. Dalším vládnoucím jazykem je zde arabština.  

Thajsko 

K dalším nyní velice oblíbeným destinacím, kam lidé rádi cestují, je Thajsko či také Thajské království. Jedná se o tropickou zemi, ideálně sem zavítejte v období od března do listopadu. Uchvátí vás zde především národní parky nebo zdejší starobylá města či jiná architektura, která byla součástí naší historie.  

Srí Lanka 

Kam zavítat, když potřebujete dobít baterky? Další možností je Srí Lanka, která je ostrovním státem v jihovýchodní Asii. Nejkrásnější na Srí Lance je především zdejší prostředí, přírodní a kulturní rozmanitost. Teplota se zde pohybuje okolo sedmadvaceti stupňů Celsia, co se týče výše ceny letenek, letenky se sem dají koupit za zhruba třináct tisíc korun.  

Maledivy 

Dobít baterky můžete také na Maledivách, které patří k jedinečným dovolenkovým místům. Sice jsou letenky na Maledivy krapet dražší, na druhou stranu vás zde uchvátí krásné tyrkysové moře a zdejší ráj. I když se zde domluvíte i anglicky, zdejším jazykem je zde maledivština.  

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.