Kam na výlet v zimě? Zima se blíží …

Kam na výlet v zimě?
Kam na výlet v zimě?

Na dovolenou nemusíte jezdit jenom o prázdninách během horkých letních dní. Spoustu se toho dá zažít i v zimě! Nikdo neříká, že si musíte zaplatit drahou dovolenou v horách a odjet lyžovat. Stačí nevysedávat na gauči u horké čokolády a vyrazit někam na prodloužený víkend! Přinášíme tipy, jak se v zimě nenudit, a přitom ani moc neutratit.

Hurá za turistikou!

Vyrazte do přírody! Česká republika má opravdu co nabídnout, naše kraje jsou nádherné. Když se k tomu přidá pohádková bílá přikrývka, opravdu ten pohled stojí za to! Kdo by si to nechal ujít? Nejlepší je vidět to na vlastní oči! Doporučujeme vyjít si na Lysou horu, nejvyšší bod Moravskoslezských Beskyd. Je důležité se před takovým výletem pořádně obléknout a do batohu sbalit termosku s teplým čajem. Vyjet můžete vlastním autem, nebo si cestu naopak okořenit vlakem či autobusem.

Lázeňský odpočinek

Stránky slevomat.cz jsou plné wellnes pobytů za velmi malé peníze. Většinou se jedná o víkendové pobyty, kdy budete celou dobu relaxovat ve vířivkách, na masážích a vyhnete se tak mrazivému počasí venku. Wellnes pobyt doporučujeme i jako vhodný dárek pro partnera či rodiče – kdo by si nechtěl užít víkend plný odpočinku?

Zima ve znamení Vánoc

Od listopadu začínají ve městech vánoční trhy. Procházka na jeden z nich je příjemným zpestřením zimního dne. Pokud si chcete trochu zacestovat, můžete vyjet na trhy do Vídně či do Německa, které patří k těm největším v Evropě. Jestli nemáte náladu na celodenní výlet, stačí zajet do našich měst jako je Olomouc, Brno, Ostrava a samozřejmě Praha. Pražské vánoční trhy byly dokonce jedním americkým časopisem umístěny v top desítce nejkrásnějších vánočních trhů na světě. Máme se tedy čím pyšnit.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání