Obrovskou podnikatelskou příležitostí je franchising

podnikatelskou příležitostí je franchising
podnikatelskou příležitostí je franchising

Franchising už dávno není něco, čeho byste se měli bát. V současné době se jedná o podnikatelskou příležitost, která nemá obdoby. Nikdy snad nebylo podnikání jednodušší! Stačí si jen vybrat společnost, s níž chcete podnikat, koupit si licenční smlouvu a následně si otevřít pobočku, kterou už zákazníci dobře znají díky značce či názvu, kterou bude nosit. Pokud se tedy chcete dostat do podnikatelského světa, nemusíte si zakládat zbrusu novou společnost, nemusíte uvažovat nad službami či produktem, který budete nabízet.

Na základě franchisingu dnes podniká nejedna společnost. V současné době si lidé volí franšízový koncept dle toho, jak firma prosperuje a také co nabízí za služby či produkt. Abyste nemuseli trávit nad vybíráním vhodné franšízy čas, přinášíme vám tip na jednu, která se řadí mezi franšízy s největším potencionálem.

Extéria Market mezi nejoblíbenějšími franšízami

Možná díky kladným recenzím na internetu, možná díky tisícovce spokojených klientů či možná díky produktu, který tu byl, je a bude, je firma Extéria Market skutečně oblíbená. V současné době má na území České republiky neuvěřitelných osmnáct poboček, působí však také v zahraničí, a to konkrétně na Slovensku.

Firma je známá zejména svým produktem či lépe řečeno nabízenými službami. Zaměřuje se na BOZP a PO, tudíž pomáhá podnikatelům vyhnout se obrovským pokutám v případě, že k nim přijde neohlášená kontrola z OIP a oni nebudou mít bezpečnost práce a požární ochranu vyřešenou.

Podnikání nikdy nebylo jednodušší

Franšíza Extéria Market je obrovskou podnikatelskou příležitostí, která nemá konkurence. Nejen, že se o kontakty nemusí budoucí franšízanti starat, ale ani se nemusí starat o schůzky, jelikož i ty jim budou naplánovány. Zároveň se franšízantům slibuje sto tisíc korun měsíčně do jednoho jediného roku.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání