Opravdu letí volány?

letos volany
letos volany

V letošní sezoně jara a léta se budou mimo jiné nosit i velké volány, volné a široké rukávy a odhalená ramena. Snad všechny ženy si alespoň někdy rády oblékají šaty a všichni muži milují ženy v šatech. Proto si nějaké krásné modely z nových módních kolekcí šatů s odhalenými rameny. Přivítejte jaro v nových šatech. Volány budou snad všude, kam se podíváte, protože letos se nosí romantika. Velké volány mohou být pravidelné i asymetrické, objevují se u výstřihů u krku, na nohavicích, na rukávech i v pase. Vrací se také pohodlné zavinovací šaty v sofistikovaných variantách. Pokud máte raději střídmý konzervativní styl, volánové kousky oděvů si prohlédněte. Umí být extravagantní, ale i velmi vkusné.

Pestré vzory frčí

K jaru prostě neodmyslitelně patří pestré vzory. Mohou to být zajímavé květiny, tropické rostliny, pruhy, kostky, etno vzory i grafické potisky. Šaty mohou působit radostně a svěže, nebo mohou být velmi decentní. Neuškodí ani troška minimalismu. Zvolte volné vzdušné rozevláté střihy, ve kterých se budete cítit komfortně a můžete pod ně obléknout punčochy či legíny. V materiálech je velký výběr a ani barvám a vzorům se meze nekladou. Rozevláté rukávy jsou hitem letošního roku, mohou být veliké či nabírané. Tento střih se hodí pro všechny ženy, které mají rádi osobitost a jsou rády středem pozornosti.

Odhalte ramena a buďte sexy

Málokterý střih je opravdu tak sexy, jako jsou šaty s odhalenými a spadlými rameny. Vyberte si ty druhy a střihy, které vám budou sedět nejvíce. Topy s odhalenými rameny jsou vysoce sofistikované a velmi svůdné. Topy s odhalenými rameny v podobě trička, halenky nebo košilové variace budou opravdu úžasné. Asi není nic, co by působilo tak žensky jako právě tenhle smyslný módní trend. Trička, topy, blůzy, košile či tuniky začínající pod rameny ovládají letošní sezonu, stehně jako tu minulou. Díky tomuto střihu působí šíje a oblast ramen vysoce elegantním svůdným dojmem. Tento střih sluší opravdu všem.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání