Pořiďte si Converse nad kotníky

converse
converse

Taky chodíte každou chvíli po obchodech a hledáte kousky, ve kterých budete in? A už jste si koupili Converse nad kotníky? Ty vám v botníku nesmí chybět!

 

Ne jen, že jsou stylové, ale hodí se ke každému kusu oblečení (kromě večerní róby samozřejmě). Řeč je o džínách a obyčejném tričku, o sukni, šatech a džínové bundě, kraťasech i podzimním kabátku.

 

V poslední době se rozběhl i trend u zamilovaných párů, které se dolaďují stejnými kousky oblečení. Na ulici můžete potkat páry se stejnou kšiltovkou, tričkem s logem a nebo právě se stejnými Converse teniskami. Converse nahradily boty značky New Balance a Nike. Těm už zkrátka jaksi odzvonilo a prostor musí dát nově populárním botám – Converse nad kotníky.

 

Výběr barvy je důležitý

 

Boty Converse mají neskutečnou výhodu v tom, že se vyrábějí v několika různých barvách a začaly se dělat dokonce s potisky. Výběr je tedy opravdu hodně veliký a neměli byste zůstat jen u bílé klasiky. V módě je hlavně červená, černá zelená a žlutá barva, kterou když doladíte ještě s barevnými tkaničkami, určitě zaujemete!

 

Spousta lidí na tenisky zanevřelo kvůli jejich údajné nepohodlnosti. Není tomu tak. Jakmile vám Converse padnout a trochu je rozchodíte, budete se v nich cítit dobře i po té komfortní stránce, ne jenom po té vzhledové.

 

Tenisky, původně vyrobené ke hraní basketbalu, se dnes prodávají ve velkém. Trochu jim trvalo, než se u lidí staly populárními, ale dnes je kromě puberťáků nosí i starší lidi a nemůžou si je vynachválit!

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 108 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání