Rozparky u triček jsou top!

Rozparky u triček
Rozparky u triček

Moderní trendy se mění co sezona, dalo by se říct. A díky tomu, že se nám konečně ukázalo jaro v celé své kráse, se můžeme těšit i na nové trendy v obchodech s oblečením, na které už se nedočkavě těší každá nákupní maniačka, která je naprosto posedlá aktuálními jarními výprodeji, které se v každém známém obchodě s oblečením daly do pohybu. Samozřejmě ve výprodejích nenaleznete aktuální trendy, mezi které se řadí především vojensky zelené úzké džíny, které dominují zejména zlatými aplikacemi, protože vojensky zelená barva se zlatou působí naprosto elegantně, skvostně a taky stylově. Proto se není čemu divit, když každá obchod, který prodává tento typ džínů, k nim nenápadně přidá i halenku zlatavého odstínu, a tak každá správná nákupní maniačka koupí oba dva takové kousky. Jenže není to pouze o této kombinaci, ale také především o ještě jednom kousku, který se ukazoval na pultech obchodů už i v loňském roce, ovšem teprve nyní dosáhl své vysněné popularity. Jedná se o tričko s rozparky na bocích, ovšem ne s těmi kratšími, ovšem s těmi dlouhými rozparky pomalu až do půli trička. To je ten pravý styl!

Čím delší, tím lepší – samozřejmě ten rozparek u trička

Pokud se rozhodnete koupit si tento skvělý kousek, měli byste dbát na to, abyste si ho především vyzkoušeli, protože mnohým ženám přidává na váze. Mnoho střihů totiž není vhodných, a tak si musíte dávat pozor, jestli vám skutečně sedí tak, jak si představujete. Pokud ano, vezměte si takové tričko s rozparkem, které má daný rozparek vážně dlouhý, třeba opravdu do půli trička. Delší už raději nekupujte – ale u tohoto si buďte jisti, že budete bodovat. I malé rozparky jsou vkusné, ale těch pěti centimetrových si skoro nikdo nevšimne. Samozřejmě s ním ani nikoho neurazíte, ale ani přímo neohromíte. Pokud však bude i menší rozparek na velmi vkusném tričku, všimne si toho kde kdo – je to také o celkovém vzhledu daného topu.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 109 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání