Stylové podzimní pokrývky hlavy

Jak Lagerfeld dobyl svět
Jak Lagerfeld dobyl svět

Někdy je prostě opravdu bad hair day a na podzim je to ještě horší kvůli příšernému větru. Jak tedy vypadat dobře i na podzim? Jak skloubit pohodlí, teplo a dobrý vzhled dohromady? Od mala jste možná protestovala proti nošení čepic, ovšem s dnešní módou se vám pokrývka hlavy bude vybírat jedna radost!

Kapitánky

Jste milovnicí retro stylu? Máte štěstí, letošní podzimní trendy vám hrají do karet. Kapitánské čepice jsou opět v kurzu! Jsou šik a vašemu outfitu dodají jiskru a určitou dávku extravagance. Dají se nosit jak k elegantnímu, tak i ležérnějšímu oblečení. Skvěle se hodí například k parkám a koženým bundám.

Barety

Pokud vás fascinuje francouzský šarm a styl, sáhněte po baretu. Doplnit jím můžete jednoduchý outfit, kterému tak dodáte eleganci a trochu ženskosti. Dolaďte jej s klasickým trenčkotem nebo flaušovým kabátkem. Nebojte se být odvážná a sáhněte i po výraznějších barvách – rozzáří vám obličej a budou krásnou barevnou tečkou za sychravým podzimním počasím.

Čelenky

Pokud nejste moc čepicový typ, nemusíte zoufat, řešení se najde i pro vás. Poohlédněte se po pletených čelenkách – jsou slušivé, ženské, velmi praktické a v chladném počasí vás zahřejí. Její výhodou na rozdíl od čepic je to, že se dají nosit i s vyčesanými vlasy do culíku. Vypadá však dobře i s rozpuštěnými vlasy.

Turbany

Turbany jsou sice netradiční, ale proč nevyzkoušet něco nového? Buďte tou, která udává módní trendy a ukažte, že nosit turban je velice atraktivním řešením, jak na podzim vypadat skvěle a větru nedovolit, aby vám rozcuchal vlasy nebo vám foukal do uší. Jsou samy o osbě extravagantní, takže je noste jen k jednoduchým a nepřeplácaným outfitům. Máte zaručeno, že se za vámi lidé budou otáčet!

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání