Toužíte po moderním domově? Poradíme, co je dnes in

Toužíte po moderním domově
Toužíte po moderním domově

Při zařizování domácnosti se musíte dívat zejména po osvětlení. To je to první, co byste měli do svého nového či starého domu pořídit. Mnozí lidé na osvětlení zapomínají a nechávají ho úplně naposled, jenže poté hořce litují, jelikož k pořízenému nábytku najednou nemohou najít vhodná svítidla či lustry. Jestliže toužíte po moderním domově, začněte vybírat nejdříve světla, kterých si člověk všimne sice málokdy, ale pokud budou výrazná, všimne si jich člověk na první pohled.

Pokud si pročítáte časopisy o módních trendech v bydlení, jistě víte, že právě světel by si měl člověk na první pohled všimnout. Dnes se jedná o dominantu celé domácnosti, od níž se má odvíjet ostatní zařízení.

I to je tedy důvod, proč začít u osvětlení. Abyste však nemuseli dlouho hledat na internetu nebo abyste nemuseli pročítat časopisy, poradíme vám, co je nyní in.

Moderní jsou nepatrná sádrová svítidla

I když se všude dočtete o tom, jak moc masivní mají svítidla být, do ložnic a chodeb se hodí drobná, zcela nepatrná svítidla, která udělají jen tolik parády, kolik budete chtít vy. Do ložnic se hodí zejména sádrová svítidla, která plnohodnotně nahrazují klasické noční lampičky. Mohou se připevnit na zeď, čímž zaniká nutnost mít vlastní noční stolek.

Sádrovými svítidly však může být vybavena i chodba, která bude rázem vkusně osvětlená. A díky tomu že sádrová svítidla koupíte zejména v bílé barvě, budou se hodit skutečně do každé domácnosti.

Když svítidla, tak závěsná

Ještě donedávna byla moderní stropní svítidla, která se montovala do každé místnosti domu. Jenže nyní jsou moderní spíše závěsná svítidla, která ve velkém množství a v různých provedeních zakoupíte například v e-shopu osvetleni.com.

Závěsná svítidla se hodí nejvíce do jídelen, kam se kupují minimálně po třech kusech, kdy se zavěsí vedle sebe se stejným rozestupem.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání