Ušetřete za volání a vezměte si na pomoc aplikace

Ušetřete za volání
Ušetřete za volání

Pokud telefonujete hodně a často, určitě byste chtěli za volání ušetřit. S nástupem možnosti mobilního internetu a wifi nyní můžete všechny své výdaje za volání podstatně snížit. Jako pomocník vám poslouží aplikace do chytrého mobilu. Najdete jich velkou spoustu zdarma a podíváme se na ty nejpopulárnějších a osvědčené. Dostanete volání zdarma a budete platit jen za mobilní internet a wifi. Skrze aplikace můžete telefonovat, pořádat video-hovory, zasílat klasické textové zprávy i soubory. Vybírejte takovou aplikaci, jakou používají vaši přátelé, známí a rodina. Pak můžete i mnohem více ušetřit.

Skype je prověřený a hojně používaný

Skype zná asi každý. Jde o průkopníka internetového volání a využívají jej zejména ti, kteří udržují kontakt na dálku s přáteli či rodinou v zahraničí. Jeho výhodou je možnost provádět dlouhé hovory a nezaplatíte za něj ani korunu. Předností Skypu je jeho velmi intuitivní ovládání. Skype zvládnete nainstalovat i do chytrého telefonu, stolního počítače, notebooku a tabletu. Přes Skype lze uskutečňovat hovory, video-hovory, posílat zprávy a soubory. Je dostupný pro Android, iOS, Mac a počítač s Windows i Windows Phone.

Facebook Messenger má už asi každý

Jestliže hojně používáte Facebook, určitě začnete používat tuto aplikaci. Největší výhodou pro aplikaci Messenger do Facebooku je počet vašich přátel na síti. Pro všechny z vás to znamená, že za své volání můžete opravdu dost výrazně ušetřit své finance. Mimo volání můžete skrze Messenger i chatovat buď s jedním nebo s více lidmi najednou. Dále můžete vést video-hovory, posílat soubory, ale i lokalizovat svoji polohu. Facebook Messenger je dostupný pro Android, iOS, Mac, PC s Windows i Windows Phone.

Hojně využívaný Viber

Kvalitní hovory lze uskutečnit díky platformě Viber, která jako první nabízela bezplatné hlasové služby. Viber používá více než 711 milionů uživatelů na světě. Přes Viber lze sdílet zprávy, video-hovory, soubory i skupinové diskuze. Instalace do telefonu probíhá přes vaše telefonní číslo bez registrace. Je dostupný pro Android, iOS, Mac, počítač s Windows a Windows Phone.

Zkuste také WhatssApp

WhatssApp ovládání je jednoduché a velkým bonusem je, že funguje i na velmi pomalém připojení. Můžete zdarma vést hovory, zasílat textové zprávy, obrázky, videa a dokumenty. Podmínkou je, aby měl tuto aplikaci ve smartphonu i ten, se kterým komunikujete. WhatssAppu má víc než miliardu instalací po celém světě. Je dostupný pro Android, iOS, Mac, počítač s Windows a Windows Phone.

Nové FaceTime Audio

Nejde o klasickou aplikaci. Je to služba pro majitele telefonů Apple s operačním systémem iOS 7. FaceTime umožňuje posílání sms zdarma, video-hovory a audio-hovory. Službu jednoduše otevřete z kontaktů v telefonu, pak vytočíte číslo a tento systém sám zjistí, jestli má daná člověk aktivovanou službu FaceTime. Jestliže ano, spojí vás po internetu zdarma, tedy za cenu internetového připojení. Je dostupný pro iOS.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání