5 TIPů, jak odměnit dítě za vysvědčení

vysvědčení
vysvědčení

Chystáte se s dětmi na výlet a chcete je odměnit za vysvědčení? Užijte si chvíle plné zážitků v nádherné přírodě v jižních Čechách. Podívejte se na místa, kterými uděláte radost svým dětem.

Vydejte se za koňmi do Volenic

Rodinná farma Mefisto u Volenic je opravdový koňský ráj. Velkým i malým návštěvníkům nabízí projížďky na koních, výcvik a spoustu zážitků spojených s koňmi. Najdete zde klidné místo v nádherné okolní přírodě. Koně si můžete pohladit, nakrmit a zajezdit si.

Vrazte za krokodýli do Protivína

Do krokodýlí ZOO můžete vyrazit v pěkném počasí i za deště. Uvnitř se totiž ohřejete. Průměrná teplota se pohybuje kolem 36 ˚C a vlhkost vzduchu je téměř 100%. Krokodýli pocházejí ze soukromého chovu provozovatele této ZOO a najdete tu i neobvyklé kousky, jako krokodýlí albíny.

Užijte si lezení v lezeckém centru Lezetop

Lezecké centrum v Písku je jedno z největších u nás. Pro děti je tu speciální dětská lezecká stěna a pro ty nejmenší dětský koutek. Lézt mohou i dospělí. Čeká vás 1 500 m² lezecké plochy, více než 100 lezeckých cest různých obtížností, místnost pro bouldering, bar s výhledem do lezecké haly, půjčovna a obchod s lezeckým vybavením. Pořádají se tu i lezecké závody pro děti od 6 do 15 let.

Vykoupejte se v Aquaparku v Táboře

U venkovního bazénu je i velké dětské brouzdaliště, tobogán a hluboký bazén s atrakcemi. V provozu je do konce srpna. Ve vnitřním areálu najdete velký a dětský bazén a ještě jeden menší pro rodiče. Ohřát se můžete i ve zdejších parních komorách.

Navštivte zábavní park Fábula

Přijet můžete za každého počasí. Čekají vás zábavné programy a atrakce pod střechou i venku. Tento zábavní park nabízí velké bludiště, mini ZOO, dětské hřiště, hlavolamy, obří společenské hry i sklepení plné pohádkových bytostí. Děti se zabaví s animátory, budou tvořit v kreativních dílnách, naučí se kouzlit, střílet z luku i šermovat, užijí si i interaktivní výstavu panenek, zahrají si obří společenské hry, nebo si vyzkouší hlavolamy. Půjčovna kostýmů nabízí neomezené půjčovné s možností za cenu jednoho měnit kostýmy. Starší děti čeká exit game Útěk ze žaláře, kdy je třeba uniknout z dobové cely. Hostinec loupežníka Bambitky vás pohostí a v parku je také cukrárna. Podívejte se, kam na výlet v okolí a co vás v parku čeká. 

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání