6 výhod vlastní mobilní aplikace

6 výhod vlastní mobilní aplikace
6 výhod vlastní mobilní aplikace

Mobilní aplikace jsou pro vaše podnikání novým větrem do plachet. S jejich pomocí si můžete nejen získat, ale také mnohem snadněji udržet stálé zákazníky. Jaké výhody vlastní aplikace přináší? 

Dostupný marketingový nástroj

Zatímco ještě před několika lety se vývoj aplikací řadil mezi velmi nákladné položky v rámci budování firmy, dnes je tento nástroj již běžný. Tím pádem šla také významně dolů i jeho pořizovací cena. Za dostupné finance tak získáváte nástroj, který vám bude skvěle sloužit. 

Udržíte svého zákazníka

Mobilní aplikace vám umožní, abyste si svého zákazníka mnohem snadněji udrželi. Můžete mu zasílat relevantní reklamní nabídky, přinášet mu zajímavé informace, nebo se postarat o to, aby byla aplikace stále v souladu s potřebami vašich klientů. S vlastní appkou máte jistotu, že si vaši značku zákazník oblíbí. 

Zasílání zpráv

Mobilní aplikace umožňuje zasílání push zpráv, které vašeho klienta vždy upozorní na novinky, které se u vás dějí. Máte tak možnost pravidelně oslovit své klienty zajímavým obsahem, který se jim zobrazí přímo na displeji jejich mobilu. 

Šetříte čas klienta

Každý zákazník si dnes přeje trávit vyhledáváním informací co nejkratší čas. Tím, že mu nabídnete možnost vlastní aplikace, je pro něj snadnější si vše najít. Navíc již má vyplněné své údaje pro případ objednávky. 

Rychlá komunikace

Vlastní aplikací zrychlujete celý proces komunikace mezi vámi a klientem. Zákazník vás může kontaktovat přímo pomocí aplikace a vy máte rychlejší přístup k jeho osobním informacím. Prohlédnete si tak například historii objednávek. 

Vše můžete měnit

Nelíbí se vám již vzhled nebo obsah vaší aplikace? Nevadí. Vše můžete kdykoliv změnit. Vaše appka tak bude růst s vaší firmou a bude vždy odrážet vaše aktuální potřeby a přání vás i vašich klientů. 

Vlastní mobilní aplikace je významná konkurenční výhoda.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.