Čím vybavit zahradu, když sluníčko začne hřát

gardenspace
gardenspace

Jaro je v plném proudu a sluníčko se chystá vystrčit své paprsky čím dál tím častěji. Mnozí již netrpělivě očekáváme krásné slunečné dny a nesmírně se těšíme, až přirozeně budeme absorbovat tolik žádoucí „déčko“. Vitamín D si totiž naše tělo neumí vyrobit. Přirozeně ho získáváme hlavně ze slunečního záření. Je zapotřebí, krom jiného, i k posílení naší zpravidla oslabené imunity. Přesto je třeba myslet i na velmi horké letní dny, kdy nás přímé slunko spíše unavuje svým žárem, a proto včas a s předstihem pořiďme na svou zahradu užitečné doplňky, které v létě jako když najdeme.

Slunečník je ideálním způsobem, jak si vychutnat venkovní prostředí bez přímého záření

Zahradní slunečník nám poskytuje bezpečný stín a ochranu před UV zářením, které v nadměrné míře může být i nebezpečné pro naše zdraví. Pokud tedy hledáte skvělý způsob, jak ochránit svou rodinu před přímým sluncem, je slunečník nezbytností. Se slunečníkem kamarádí především i zahradní křeslo.

Výběr správného slunečníku

Při koupi byste měli zvážit několik faktorů, a to například velikost a materiál, ze kterého je slunečník vyroben. Stejně tak je důležité, zda vám postačuje pro menší počet osob jednoduchý s umístěním přímo nad stolem. Anebo se pod slunečníkem bude zdržovat větší počet lidí, pak volte originální samostatné stojany s celohliníkovým stožárem a silnými ocelovými žebry. Výhodou takového stínidla je to, že ho můžete dle libosti otočit o celých 360 stupňů či naklonit dozadu. Je to tudíž vynikající ochrana poskytující příznivý stín v horkém žáru léta, a zároveň na vaší zahradě bude vypadat vážně znamenitě. 

Díky širokému výběru tvarů a barev si můžete zvolit právě takový, jaký bude vyhovovat vašim potřebám a bude v harmonii i s vaším pojetím luxusu, a zároveň praktičností. Rám slunečníku je vyroben dle nejvyšších standardů kvality, pročež nemusíte mít obavy, že ho snad vliv nestálého počasí poznamená na kráse! Je odolný proti povětrnostním vlivům i proti korozi. Navíc je vyroben z polyesteru potaženého polyuretanem, jež je odolný i proti vodě a prachu.  Užijte si příjemný stín ve vašem relaxačním prostoru!

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 353 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.