Co všechno se bude nosit na jaře?

Co všechno se bude nosit na jaře?
Co všechno se bude nosit na jaře?

I když to venku stále ještě vypadá na pořádnou zimu, neznamená to, že se nemůžeme chystat na přicházející jaro, které zanedlouho vypukne ve vší parádě. Abyste si ušetřili hromadu nakupování v období, kdy jaro opravdu vypukne a kdy budou obchodní domy plné lidí, začněte nakupovat na jaro už nyní. My totiž už nyní víme, co se bude na jaře nosit a s čím zaujmete.  

Jak jistě víte, každé roční období se nese v trochu jiném duchu, v trochu jiném stylu, v každém ročním období se nosí něco krapet jiného. A tak se zaměřme společně na jaro, které se nezadržitelně blíží po dlouhé zimě, která však nebyla tak dlouhá jako vždycky, možná díky nadprůměrně vysokým teplotám.  

Retro potisky 

K trendům letošního jara patří bezesporu retro potisky. Pokud jste slyšeli o tom, že se móda vrací do minulosti, že se módní svět začíná inspirovat osmdesátými, devadesátými léty, pak si tuto domněnku nyní potvrdíte. Retro vzory ji potvrzují. Nejčastěji se na jaře setkáte s barevnými kombinacemi, konkrétně s kombinacemi oranžové, žluté a hnědé barvy. Nejvíce budou frčet geometrické potisky, jako jsou například velice úzké proužky. To konkrétně frčelo ještě dříve, konkrétně v šedesátých, sedmdesátých letech.  

Vesty 

Co dalšího se bude během jara nosit? Jsou to jednoznačně vesty, které by měly vévodit vašemu šatníku. Vesty lze kombinovat jak s elegantními kousky, ale taktéž je můžete nosit v kombinaci s džíny a teniskami. V tomto případě se můžete inspirovat sedmdesátými léty, kdy vesty byly opravdu stylové a šik.  

Barevná kůže 

O tom, že se kožené kousky vrací do módy, o tom jste pravděpodobně už slyšeli. O čem jste však naopak neslyšeli, tak je to, že se na jaro bude nosit především barevná kůže. Kůže není určená na podzim a zimu, ale nosit se má právě na jaře a tradiční černé kousky už nejsou tak in jako kdysi. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.