Firma Extéria pomůže s přípravou na kontrolu z OIP

Firma Extéria
Firma Extéria

Čekáte na ohlášenou kontrolu ze státní správy? Zkontrolujte si především to, jestli máte nebo nemáte vyřešenou bezpečnost práce a případně také požární ochranu. Nedávno se totiž ukázalo, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to požární ochrana a také ani co je to BOZP. Jenže díky této nevědomosti se řada z podnikajících jedinců může dostat do problémů. BOZP a PO je nutné mít vyřešené, jinak na vás čeká statisícová pokuta, kterou udělí jako ohlášená kontrola, tak v horším případě neohlášená kontrola. Buďte tedy neustále ostražití a připravení, nezapomínejte na BOZP a PO.

V případě, že nemáte čas řešit BOZP a PO, doporučujeme využít služeb firem, které se na bezpečnost práce a požární ochranu zaměřují. Například firma Extéria vám pomůže s přípravou na kontrolu z OIP, dokonce vám pomůže, abyste prošli kontrolou na výbornou.

Jaké služby nabízí firma Extéria?

Mezi služby firmy Extéria se řadí nejen to, že se postará o celkovou dokumentaci týkající se BOZP a PO, případně aktualizuje dokumentaci BOZP, ale také si vezme na starost povinná školení BOZP, na které podnikatelé nemají dostatek času. Ve zkratce se tedy postará o všechno, co s BOZP a PO souvisí, navíc obhájí svou činnost při kontrole a vy tak kontrolou projdete na výbornou.

To nejdůležitější o firmě Extéria

Firma Extéria je v současné době přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. V současné době patří ke společnostem nabízejících kvalitní služby za minimální cenu. Velkým plusem odlišující firmu Extéria od konkurence je, že se neplatí nikdy nic navíc. Nezáleží na projetých kilometrech nebo na hodinách, které u vás technik stráví.

Firma Extéria dnes působí nejen v České republice, ale také na Slovensku. Rychlé rozšiřování se svědčí o její prosperitě a oblíbenosti.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání