Jak meditační pyramidy působí na okolí?

meditační pyramidy
meditační pyramidy

Už jste slyšeli o meditačních pyramidách? Sice se nejedná přímo o novinku na trhu, přesto se s tímto produktem setkal zatím jen málokdo. Meditační pyramidy jsou známé spíše jako léčivé pyramidy, i když je nutné uvést, že léčivé jsou spíše jen po psychické stránce. Jedná se totiž o místo určené k relaxaci a k odpočinku, můžeme si zde číst, můžeme zde studovat či meditovat. Meditační pyramidy nám přináší úlevu po psychické stránce, jak jsme zmínili, pomáhají nám bojovat se stresem a vyhání z těla nahromaděné napětí, s nímž také často bojujeme.

I když jsou meditační pyramidy pro mnohé skutečně novinkou, jiní mají nastudované vše, co se meditačních pyramid týká. Vědí, jak konkrétně působí na člověka, moc dobře vědí, že meditační pyramidy také působí na naše okolí.

Podle odborníků je sice meditační pyramida (či chcete-li pyramida energie či energetická pyramida) místo, které slouží převážně k odpočinku či k relaxaci, na druhou stranu nepopírají, že zde probíhá jakýsi ozdravný proces, během kterého se lépe hojí zdravotní potíže či během kterého se tělo zbavuje zmiňovaného stresu a nahromaděného napětí.

Co říkají o meditačních pyramidách lidé, kteří je vyzkoušeli

Podle lidí, kteří meditační pyramidy už mají či je mohli v minulosti vyzkoušet, jsou meditační pyramidy doslova zázrak. Podle nich vycházeli z pyramidy odpočatí, plní energie, jako kdyby spali dlouhých několik hodin.

Mimo jiné si s sebou odnesli dobrou náladu a podle nich byl i organismus krásně zregenerován.

Jenže jak meditační pyramidy působí na okolí?

Úvodem článku jsme si také prozradili, že meditační pyramidy působí pozitivně i na okolí. Například pokud do pyramidy dáte před nasazením semínka rostlin a až po chvíli strávené vy pyramidě je zasadíte, květiny lépe a rychleji porostou. To samé platí i v případě, že je budete polévat takzvanou pyramidální vodou, což je voda, kterou jste opět zanechali delší dobu v pyramidě.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 109 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání