Jak pěstovat a využít Tibi krystaly?

Jak pěstovat a využít Tibi krystaly?
Jak pěstovat a využít Tibi krystaly?

Tibi krystaly jsou známé pro svůj výjimečný čistý zvuk, který se získává postupnou kultivací v lázni, která je až osmkrát čistší než obyčejný vzduch. Tibi krystaly se pěstují tak, že se do nádoby s čistou vodou nalije roztok citronové šťávy a přidá se kámen tibi. Kámen musí být naplněn práškovou formou. Po dvanácti hodinách se nádobka omývá destilovanou vodou a kámen se vysune. Poté se kámen suší a opatrně se očistí hadříkem. Když je kámen čistý a suchý, může se použít k přednesu zvuku nebo se může použít k vytvoření šperků.

Jak vypadají Tibi krystaly?

Tibi krystaly jsou průhledné krystaly se světle se stříbrnou hvězdičkovitou strukturou uvnitř. Jsou známé pro své schopnosti čištění auřady, odstraňování negativní energie, přinášení harmonie, vitalizaci prostředí a posilování koncentrace.

Zdravotní účinky Tibi krystalů

Tibetské krystaly jsou často používány k léčbě zdravotních problémů. Mnozí lidé věří, že krystaly mohou očistit, otevřít a léčit lidské energie. Někteří lidé je také používají k odstranění bolesti hlavy, zmírnění stresu a úzkosti. Někteří lidé dokonce věří, že tibetské krystaly mohou pomoci s problémy s trávením, štítnou žlázou a oběhovým systémem. Navíc se tibetské krystaly často používají pro jejich harmonizující účinky na psychiku, což může pomoci odstranit emocionální blokády.

Příprava nápoje z Tibi krystalu

1. Umyjte Tibi krystal, abyste se ujistili, že je čistý a neobsahuje nečistoty.

2. Naplňte skleničku chlazenou vodou, ledem nebo sodou podle vaší preference.

3. Přidejte jednu nebo dvě lžíce Tibi krystalu do skleničky.

4. promíchejte nápoj a mírně ho osladte podle vaší chuti.

5. Ozdobte skleničku některou kombinací plátků citronu, limety, zázvoru, medu, skořice nebo kombinace těchto přísad.

6. Užívejte si!

Jaké jsou druhy Tibi krystalu?

Tibetské krystaly jsou typy křišťálového kamení, které jsou vyráběny z různých druhů minerálů. Nejčastěji se setkáte s krystaly tvořenými jílem, živcem, mramorem, serpentinem nebo aventurinem. Existují také Tibetské krystaly vyrobené z ametystu, citrínů, malachiitu, agáty, jaspisu a dalších druhů souvisejících minerálů.

Mohlo by Vás zajímat:

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání