Jak se obléknout na výlet

Oblečení na výlet
Oblečení na výlet

Každý ví, že léto je především o obrovské míře dobrodružství, které zažíváme dnes a denně. Pokud patříte k lidem, kteří milují zažívat věci, na které během jiných ročních období nemají čas, určitě si léto užíváte na plné obrátky. Když cestujete, nosíte s sebou jenom to nejdůležitější. I když jedete na vícedenní výlet, neberete si zbytečnosti, protože vám minimalizují volný prostor v batohu. Na hlouposti zapomeňte i v případě, že jedete na jednodenní výlet. I na jednodenní výlety si sbalte jenom to nejnutnější a oblékněte se tak, aby vás nepřekvapila ani nepřízeň počasí.

Na každý výlet je třeba se obléknout jinak. To je všeobecně známý fakt. Proto jsme se rozhodli vypsat ty nejznámější a nejatraktivnější výlety, které se v létě konají, a sepsat to, co je ideální si obléknout, abyste hodiny netrávili před zrcadlem a přijeli tak na výlet pozdě.

Když jedete do zoo

Když jedete do zoologické zahrady, která je obecně velmi oblíbená, není důvod, abyste se oblékali do sportovního. Ideální je to, v čem se cítíte dobře a pohodlně. Vhodné jsou například šortky, tenisky a také tílko, kolem pasu si uvažte větrovku pro nepřízeň počasí nebo případně košili, která vás zahřeje, kdyby se náhodou ochladilo.

Jelikož se jedná o výlet, na kterém je nutné mít dostatečné množství tekutin, vezměte si na záda stylový batůžek, který rozhodně oceníte.

Když jedete na výšlap

Pokud jste se rozhodli pro sportovnější záležitost, tedy konkrétně pro výšlap na nějakou horu, měli byste zvolit sportovnější oblečení, a to konkrétně funkční oblečení, které vás zachová dostatečně v teple, ale nikdy neukáže pot, který vám teče po zádech.

Když jedete na zámek či hrad

Zde se rozhodujte dle místa, na kterém hrad nebo zámek stojí. Pokud stojí na velkém kopci, volte sportovnější oblečení. Jestli v nížinách, opět volte něco nadmíru pohodlného, co však bude i hezky vypadat.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 353 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.