Jak si přivydělat?

jak si přivydělat
jak si přivydělat

Říjen je u konce, což znamená, že už nám zbývá jenom měsíc do Vánoc. Není to zrovna nic, na co bychom se těšili. Tedy – těšíme se na volno, to ano, ale netěšíme se na vánoční horečku, která bude panovat od konce listopadu až do 24. prosince. Už zanedlouho nám začne to období, kdy budeme stát obrovsky dlouhé fronty v obchodech, protože lidé budou najednou na poslední chvilku nakupovat svým blízkým dárky, po kterých touží. Už zanedlouho budeme jenom stěží shánět v obchodech to, co si naši blízcí přáli, protože už bude všechno vyprodané. Možná bychom měli začít nakupovat už nyní, co myslíte?

Jestliže se vám však nyní nechce nakupovat nebo jestli nyní nakupovat nemůžete z finančních důvodů, pak byste možná měli udělat takovou kasičku, kterou nazvete „Na vánoční dárky“. Zkuste si na ně přivydělat. Samozřejmě následující tipy se netýkají jenom vánočních svátků jako takových, ale přivydělat si může přece každý. Vždycky se peníze přece hodí.

Pokud tedy chcete trochu zlepšit svou finanční situaci, zkuste následující.

• jednorázové brigády

Brigády jsou skvělá možnost, jak přijít k nějakým penězům navíc. Samozřejmě, někdo si může říct, že na brigády při běžném zaměstnání není čas, ale existují takzvané jednorázové brigády. Co se týče jednorázových brigád, jsou to třeba různé akce, kde budete dělat hostesky. Takové akce jsou většinou víkendové. Pokud však s penězi hoří, obětujete i volný víkend. Takové hostesky mají většinou více jak stokorunu za hodinu. Pokud budete na akci osm hodin, tisícovku máte v kapse.

Také se navíc blíží Mikuláš. Buďte součástí nějaké mikulášské nadílky a uvidíte, že si vyděláte pěknou sumu peněz jenom za pár hodinek dělání radosti dětem.

• brigády z domova

Dnes je internet plný různých brigád z domova. Jsou to různé práce z domova, které se týkají nejen tolikrát zpochybněných obálek, ale také manuální práce. Řada firem potřebuje smontovat jenom nějaké propisky či něco, k čemu nechce nabírat klasického zaměstnance na běžný pracovní poměr. Pro vás je to skvělý přivýdělek, který můžete vykonávat po večerech u oblíbeného seriálu.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.