Jak vybrat stahovací prádlo?

stahovací prádlo
stahovací prádlo

Stahovací prádlo v dnešní době představuje funkční a elegantní modely. Každý kus stahovacího spodního prádla je vyroben z příjemného materiálu, který je dostatečně prodyšný a pohodlný. Jak si správně vybrat spodní prádlo? Čtěte dál!

Výběr stahovacích kalhotek

Stahovací kalhotky mohou být klasické, s vyšším pasem i s nohavičkou. Kalhotky s vyšším pasem vám stáhnou bříško a vytvarují pas. Pas může sahat téměř ke spodnímu lemu podprsenky. Stahovací kalhotky s nohavičkou vám stáhnou současně pozadí, boky i stehna. Přechod prádla na pokožku musí být vždy plynulý a nesmí tvořit faldy. Toho se při správné velikosti u bezešvého prádla obávat nemusíte. Stahovací spodní prádlo vám zvedne sebevědomí za každé situace. Zvolit můžete i stahovací legíny pro vytvarování pozadí.

Výběr stahovacích body, podprsenek a košilek

Stahující prádlo je vhodné do společnosti i pro běžné nošení. Středně formující prádlo vám zajistí pocit pohodlí po celý den. Silný stahovací efekt vás zeštíhlí až o dvě velikosti a výsledek bude dokonalý. Stahovací body je příjemné na nošení a pěkně vytvaruje celou vaši siluetu. Nebude vám vyjíždět ze sukně či kalhot jako blůzka. Pokud vám nevyhovuje body se zapínáním na patentky v rozkroku, nebo s nastavitelnými ramínky, vhodnou alternativou je stahovací košilka. Ženy s většími ňadry ocení i stahovací podprsenku pro vytvarování poprsí, která má širší ramínka. Pokud potřebujete push-up podprsenku, bude vám vyhovovat spodnička pod šaty pod ňadra.

Stahovací spodničky

Stahovací spodnička může být na ramínka, která mohou mít i regulátor velikosti, nebo třeba jen stahovací spodnička ve tvaru sukně s vysokým pasem. Ocení ji všechny pro milovnice sukní a šatů, kterým nevyhovují klasické nebo nohavičkové kalhotky. Efekt krásně tvarovaných boků, stehen, pozadí i pasu docílíte se stahovací spodničkou snadno. Stahovací prádlo pod šaty zdůrazní vaše přednosti a skryje případné nedostatky. Se silným stahujícím efektem vás zeštíhlí hned o pár velikostí. Vždy sledujte tabulky velikostí a správně měřte. Pak vám bude bezešvé stahovací prádlo dobře sedět.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání