K čemu volit batoh a k čemu kabelku?

Batoh nebo kabelka
Batoh nebo kabelka

Každá žena dnes a denně tráví před zrcadlem hromadu času. Jednoduše neví, co si má obléknout na sebe. Rozhoduje se většinou mezi pohodlným lookem a mezi elegancí. Většinou o outfitu rozhodne událost, na kterou žena jde. Do práce, pokud nemáte předepsaný dress code, oblékáme co nejpohodlnější oblečení, protože přece jenom když už máme sedět osm hodin v práci, ať je to aspoň po nějakém směru příjemné. Často máme outfit zvolen takřka ihned, ovšem nevíme, s čím ho doladit. Jestli máme sáhnout po kabelce nebo po batohu.

Kabelky jsou zkrátka základem každého dámského šatníku. Ženy by měly mít zpravidla minimálně tři kabelky, a sice jednu velkou a prostornou do práce, jednu menší přes rameno na jednodenní výlety nebo jen tak – do obchodu – a dále by měly mít jedno psaníčko, které se hodí například pro aktuální plesovou sezonu.

Ovšem neměly by postrádat ani batoh, který je aktuálně skutečně obrovským trendem. K čemu a kdy co volit?

K čemu volit batoh?

Batoh je samozřejmě nejlepší k ležérnímu outfitu, ale nebojte se kombinovat i s něčím elegantnějším. Pokud máte chuť si vzít v tomto napůl sychravém počasí kabát rovného střihu, neostýchejte se a vezměte si ho. K tomu nasaďte na nohy tenisky či případně chelsea botky, přes hlavu přetáhněte mikinu s kapucí a na záda nahoďte skvělý batůžek!

K čemu volit kabelku?

Kabelka se hodí skutečně k mnoha lookům a je vždy dobrou volbou, pokud vám batoh není zrovna sympatický. Pro kabelku se rozhodněte v mnoha směrech. Volte ji k elegantním lookům, ale klidně si ji vezměte i džínům či k bomber bundě.

Velkou prostornou kabelku volte ke kabátu nebo k vestě.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.