Kabelky roku 2022: Minibag, kyblíček, maxibag a další kousky

Kabelky roku 2022: Minibag, kyblíček, maxibag a další kousky
Kabelky roku 2022: Minibag, kyblíček, maxibag a další kousky

Letošní rok si pro nás připravil celou řadu módních vychytávek. Po dlouhém pandemickém období se konečně můžeme těšit na módu a doplňky, které bude radost vynést. Co přináší rok 2022? Těšte se na nové střihy.  

Všechno do jedné tašky, konečně! 

Všichni, kdo máme pracovní počítače, jsme se na tento trend těšili jako na smilování. Maxibag je kabelka, do které se vám pohodlně vejde vše, co si jen budete přát. Notebook, sluchátka, svačina i pořádné pití. A když vás zrovna přemůže únava, je maxibag skvělý polštářek. Unisex velká taška se vyrábí v celé řadě barevných kombinací. Kterou si pro sebe ulovíte vy?  

Minimalismus dotáhnutý k dokonalosti 

Přáli jste si něco trendy. Něco, co se bude hodit k modernímu outfitu, který má vlastní názor. A ono to přišlo. Minibag. Kabelka tak maličká, že se stává zdrojem memes na internetu. Nevejde se do ní ani peněženka, ani mobil. A komu to vadí? Je stylová a jen tak někdo ji nemá. Hurá na nákup! Minibag se nosí jako crossbody.  

Je libo na píseček?  

Ale kdepak, na písek s tímto kyblíčkem rozhodně nepůjdeme. Spíše si vzpomeneme na dokonalé dámy stylu Audrey Hapburn, která měla vždy po ruce nějakou netradičně střiženou kabelku. Kyblíček je praktický. Jeho pevné stěny umožňují dostatek bezpečí pro vše, co si přejeme nésti. Vejde se peněženka, mobil, make-up i parfém. Nic víc není třeba. A jdeme do víru dění! 

Květinové vzory 

Co se týče barev, kromě klasiky se v letošní sezóně dočkáme také maxi potisků a květinových vzorů všech druhů a barev. Kdo si tedy ještě neměl čas pořídit rozkvetlou kabelku, je na čase. Dobře doplní outfit a přinese vítaný zdroj dobré nálady.  

Kabelky v roce 2022 vyjadřují hravost a jedinečnost. Noste je podle své aktuální nálady i potřeb. Jistě vám udělají tu nejlepší službu! My si dnes dáme kyblíček. Je prostě neodolatelný! 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.