Kam na jednodenní výlet?

Jednodenní výlet
Jednodenní výlet

Zima se s námi pomalu loučí, což je skvělá zpráva pro ty, kteří milují neustále jezdit na výlety. Jelikož všude byl sníh a hlavně byla obrovská zima, lidem se nechtělo z jejich příbytků, a tak se raději rozhodovali, že svůj volný čas budou trávit v kině nebo v nějakých podobných institucích, kde se vyhnou sněhu či následné břečce z něj. Jelikož už se začíná pořádně oteplovat, je třeba zmínit pár výletů, na které byste se mohli třeba během volného víkendu vydat.

Tyto výlety jsou jen nápady, z nichž se může inspirovat celá rodina nebo jenom parta přátel či jednotlivci. Důležité je zmínit, že se nejedná o žádné drahé výlety, které by vás měli zruinovat. Je to jen možné prožití volných chvilek.

Zoologické zahrady

K těm nejoblíbenějším rodinným výletům se řadí výlety do zoologické zahrady. Na území České republiky se jich nachází víc než dost, ale pokud vás naše zoologické zahrady omrzely, co třeba navštívit Vídeň? Toto město je krásné nejen na pohled, ale taky je krásné uvnitř. Můžete si sem zajet například na víkend, kdy jedno odpoledne strávíte v krásné zoologické zahradě, kde najdete zvířata, jaká jsou vašemu oku ještě neznámá.

Turistika

Pokud milujete přírodu, určitě oceníte tipy na místa, která jsou vhodná pro turistiku. Turistika je přece jenom oblíbenou aktivitou mnoha z nás – je to skvělá možnost, jak trávit volný čas. V současné době se nejvíce jezdí za turistikou do zahraničí, ale pokud chcete za turistikou k nám, aby vás tento výlet nezruinoval, doporučujeme vám například Beskydy.

Do Beskyd se jezdí hlavně za zdejším nejvyšším vrcholem, tedy za Lysou horou. Populární jsou však výšlapy na Velkou Javořinu nebo například si zamilujete i turistiku v našich krásných, českých skalách. Jestliže jste neviděli Adršpašské skály z blízka, tak letos sem rozhodně zavítejte.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.