Květované šaty vtáhnou jaro do vašich šatníků

Květované šaty vtáhnou jaro do vašich šatníků
Květované šaty vtáhnou jaro do vašich šatníků

Tlusté a péřové bundy se začínají přemísťovat do hloubky našich šatníků, a naopak se začínají vytahovat lehčí modely, které nám budou těmi nejlepšími parťáky v nadcházejících teplých obdobích. Pokud vám přijde, že vám v šatnících chybí šaty, za zvážení stojí letošní trend v podobě květovaných modelů. Na své si tedy přijdou milovníci barev, protože pro letošní rok platí, že čím barevnější outfity budou, tím více zaujmete. 

Květy k jaru prostě patří 

S koupí květovaných šat rozhodně neotálejte. Není přece tajemstvím, že květiny k jaru zkrátka a dobře patří. Pro ty, kteří milují ekologičnost a chtějí mít po boku spíše kousky nadčasové, máme dobrou zprávu – vynosíte je nejen letos, ale i příští i přespříští rok. Květovaný vzor je totiž univerzálnost sama, která podtrhne ženskost a která je maximálně variabilní. 

Samozřejmě květinový vzor letos není největším trendem, ale, jak už bylo řečeno, mluvíme o nestárnoucím motivu, se kterým nikdy nešlápnete vedle. Podobá se proužkům nebo puntíkům, z nichž se také stalo cosi nadčasového.  

Rozevláté jako má víla 

Při výběru jednoho modelu vás bude možná až zrak přecházet. Aktuální nabídka je totiž opravdu pestrá a člověk neví, po jakém konkrétním kousku sáhnout. Mám volit kratší alternativu, nebo dát přednost rozevlátému střihu? I když je hitem letošního roku mikro, respektive makro střih, ne každý se cítí v těchto střizích příjemně a komfortně. Pokud také spadáte do této skupiny, volte zmiňovanou rozevlátost.  

Takové šaty se dají nosit na x různých způsobů. Hezky pasují k balerínám nebo lodičkám, dokonale však sednou i ke klasickým bílým teniskám.  

Není to jen o šatech 

Pokud chcete dát květinám více prostoru ve svých šatnících, zvažte také romantické, květované halenky. Hezky vynikají v tradičnějších kombinacích třeba s džíny, hezky však sedí i k cigaretovým kalhotám do pasu. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.