Levná dovolená se hledá na slevových portálech!

levná dovolená
levná dovolená

Levnou dovolenou plnou zážitků si nestačí jen vysnít, musíte si ji i najít. Naštěstí dnes máme on-line dobu, která nám s hledáním pravé, dobrodružné a zároveň levné dovolené v mnohém pomůže. Jak se orientovat v nabídce slevových portálů? Jak se hledá levná dovolená?

On-line doba přeje levné dovolené, ale na co si dát pozor?

Vycestovat někam dnes není žádné umění a vycestovat levně už také ne. Vždyť na internetu nás láká jedna cenově výhodnější nabídka za druhou a nám už tak stačí jen si vybrat. Jenže, kde hledat a co od zlevněných zájezdů, pobytů a dovolených čekat? Slevových portálů je celá řada – Slevomol.cz, Slevomat.cz, Slevin.cz, Pepa.cz, Zapakatel.cz, Vouchery.cz a další, na těchto i na dalších webech si svou dovolenou můžete vybrat už dnes a z pohodlí domova a kolikrát tam narazíte na opravdu velkou slevu. Odborníci doporučují pořádně si přečíst všechny podmínky zájezdu, případně se telefonicky informovat rovnou na recepci, kde chcete vyrazit. Zajímejte se hlavně o to, zda  v momentě vašeho zlevněného zájezdu u nich v hotelu neprobíhá žádná rekonstrukce či omezení, které by mohlo vaši vysněnou dovolenou narušit. Je to totiž častý důvod toho, proč se daný hotel či atrakce dostala na slevový portál. Dobré je také shlédnout běžný ceník hotelu a cenovou nabídku si porovnat s tou zlevněnou. Kolikrát nemusí jít o tak dobrý kup a jinde najdete lépe.

Chce to zkoušet a jezdit

Protože slevových portálů existuje celá řada, nemusíte mít s každým z nich dobré zkušenosti. A proto doporučujeme číst recenze, případně se ptát lidí z okolí, kteří takto cestují. Zkušenosti totiž mluví za vše a dokud člověk nevyzkouší, opravdu nepozná. Vaše spokojenost se může měnit od nabídky.  Zatímco s jedním pobytem budete spokojeni, s tím dalším (i když u stejného portálu) to tak být nemusí. Každopádně lze na slevových portálech najít až 50% slevu a to za podstoupení rizika samozřejmě stojí. Vždyť díky slevovým portálům můžete levně nebo alespoň levněji poznat celý svět!

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.