Lodičky a s čím je kombinovat

Lodičky
Lodičky

Móda se stále mění. Dříve jsme byli zvyklí na to, že jsme mohli oblékat jenom obepnuté oblečení, které nám podtrhovalo nedokonalosti našeho těla. Nyní nám však móda hraje do karet. Je třeba podotknout, že nedávná kolekce, které se ukázala na pultech obchodů, přinesla mnoho kousků, které jsou volné – lépe se v nich tedy cítíme, nedokonalosti, i ty sebemenší, jsou dokonale skryty. Stejně tak se do módy dostala kombinace ležérnosti a elegantnosti. Například takové lodičky už není potřeba nosit jenom k šatům nebo ke společenským kalhotám, i když k tomuto oblečení asi tato obuv sedí nejlépe.

Pojďme se kombinací lodiček s jinými kusy oblečení zabývat víc. Rady a tipy ocení převážně dámy, které jsou milovnicemi lodiček. O této obuvi se říká, že škodí nohám, ale dělá nohy tak krásné, dlouhé a štíhlé, že mnoho žen pro krásu skutečně trpí.

Lodičky dneska seženeme v moha různých podobách. Nejstylovější jsou převážně ty, které mají tvar do špičky. Stejně tak nepohrdněte ani sandálky na podpatku, které by se taky mohly řadit do kategorie lodiček.

Nyní však už k samotné kombinaci.

Lodičky a ležérní styl

Jak jsme zmínili na začátku, lodičky se aktuálně mohou kombinovat s ležérním, pohodlným stylem. Lodičky samy o sobě pohodlné nejsou, proto se můžete cítit v pohodlí aspoň tak, že si na sebe oblečete kousky, které pohodlné budou. Nebojte se kombinace s obyčejnými džíny. Džíny by měly být především upnuté, nikoliv zvonové. K těmto džínům pak volte buď sako a jednobarevné tričko, nebo neváhejte a doplňte džíny a lodičky o pohodlnou košili.

Lodičky a elegantní styl

Mnoho žen však nosí lodičky převážně k elegantnímu stylu a přes to vlak zkrátka nejede. Pokud se rozhodnete nosit lodičky jenom k elegantnímu stylu, myslete taky na dnes velice populární kalhoty cigaretového střihu nebo na kalhoty, jenž jsou volné, tudíž i ohromně pohodlné.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 347 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.