Maskáčová móda umí ohromit!

maskáčová móda
maskáčová móda

Móda má spoustu tváří a podob a někdy je těžké se v módní džungli vyznat. Nejlepším řešením je pak vyzkoušet všechno, do čeho máte chuť a co umí ohromit. Proto by vám v šatníku neměla chybět ani maskáčová móda, která působí drsně a sexy. Vyrazit v ní můžete ve volném čase i do společnosti

Proč není maskáčová móda vhodná pro kamufláž?

Pravým smyslem maskáčového oblečení u vojáků je kamufláž. V módě to však neplatí. Protože když si na sebe vezmete maskáčový kousek oblečení, můžete si být jistí, že se v davu neskryjete. Naopak půjdete vidět a o to jde! Ženy i muži si mohou vybrat z nepřeberného množství oblečení – trička, kabáty, saka, kalhoty, legíny, tílka a další kousky, kterými ozvláštní svůj outfit. Jak na ženách, tak i na mužích působí maskáčová móda velice sexy, rafinovaně a svěže. Vyrazit v ní lze takřka kdekoliv – pod stan i do společnosti. Na maskáčový kousek oblečení narazíte snad v každém obchodním domě, zásobují nás jimi i světoví módní návrháři, kteří moc dobře vědí, že nevyužít potenciál maskáčů by byla škoda. Zásadním krokem je outfit moc nepřeplácat a pokud si vyberete maskáčové sako, maskáčové kalhoty nechte doma. Jinak by hrozilo, že si vás spletou buď s opravdovým vojákem nebo nadšencem airsoftu.

Pro maskáčovou módu glosují i celebrity

Jak oblíbená je maskáčová móda můžete vidět i na celebritách, které na ni nedají dopustit. Často se v ní objevuje Kim Kardashian, Victoria Beckham, Jenifer Lopez a další slavné celebrity.  Army styl však sedne i vám. Pokud se dosud ve vašem šatníku neobjevovalo nic maskáčového, nezoufejte. Začít můžete hezky pozvolna, když z pod černého saka necháte čouhat maskáčový top a později si třeba troufnete už na maskáčové legíny. V každém případě by byla škoda zůstat army stylem nepolíbeni, co myslíte?

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.