Módní typy 2017, určitě vytřiďte skříň a noste barvy

Módní typy 2017
Módní typy 2017

Každý rok to dopadne stejně, šaty prostě ve skříni zůstanou. Co kdyby náhodou na ně ještě došla řada že? Letos se ale do toho pusťte s vervou a to co nebylo na vašem těla poslední dva roky, musí pryč. Všemu šatníku to prospěje, zbavte se vytahaných a sepraných triček, malých a velkých kousků oblečení a všech, které vám prostě nesedí. Ano, je těžké se s nimi rozloučit, ale uděláte si místo pro zbrusu nové kousky. Nezvládnete to asi za jedno odpoledne, ale jednou týdně proberte alespoň část a vyřaďte alespoň tři kousky oblečení. To samé musí zažít i váš botník.

Jděte do barev

Konečně si pořiďte něco barevného, i když černá údajně sluší všem. Ona ale zvýrazňuje i vrásky a nedokonalosti. Volte raději tmavě modrou a jiné odstíny tmavých barev. Budete elegantní a s krásnou postavou. Nebuďte černou můrou po celý rok a zvolte barvy. Pokaždé, když vyrazíte na nové nákupy, zakupte si i nějaký barevný kousek trendy oblečení. Nejde hned o pink, kanárkově žlutou nebo tričko hrající všemi barvami. Postačí pastelové barvy, pestrobarevný šátek nebo výrazná kabelka. Dejte šanci módním trendům, na které nikdy nemáte odvahu, abyste je pak nosila. Zapomeňte na to, že v bomberu budete tlustá a v plisované sukni malá. Alespoň si to zkuste, na věšáku to vypadá úplně jinak. Dejte konečně šanci i módnímu výstřelku, který se pak stane nedílnou součástí vašeho nového šatníku.

Doplňte základní kousky a doplňky

Musíte mít ucelenou výbavu základních kousků. Patří k nim pouzdrové šaty, bílá košile, kožená bundička, vypasované sako, padnoucí sukně i kalhoty a černé lodičky. Pak už nikdy nebudete stát nešťastně u skříně bezradní, že si nemáte co obléknout. Tyhle módní kousky totiž vždy můžete zkombinovat a to úplně se vším. Hodí se také kamkoliv. Nezapomínejte na efektní doplňky, které dodají šmrnc každému outfitu. Určitě to znáte, neboť jej dlouho vymýšlíte a pak mu prostě něco chybí. Nevzít si doplňky, protože na ně už zkrátka nezbyl čas, je prohřešek. V nové sezóně to udělejte jinak. Méně znamená více. Klidně kombinujte méně oblečení, které vám sedí, a příští rok je vyměňte za nové. Zkuste si dopředu ke každému outfitu vybrat jeden doplněk a pak po něm jen sáhnete. Může to být, šátek, náhrdelník, řetízek, náušnice, náramek nebo výrazná kabelka. Vaše outfity dostanou zcela jiný rozměr a vy získáte osobitý styl.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání