Nenáviděné i milované ledvinky jsou zase in!

ledvinky
ledvinky

Není to tak dávno co byly ledvinky nenáviděným módním doplňkem, který většinou nosili jen muži. Házeli jsme je do jednoho pytle s ponožkami v sandálech, ale letos se vrací do módy a jsou více trendy než kdykoli jindy! Ne nadarmo se říká, že se jednou všechno vrátí zpátky do módy!

 

Při nakupování v jakémkoli obchodě s oblečením či doplňky jste si v poslední době mohli všimnout, že se na pultech objevily ledvinky. Vrátili jste se snad v čase? Ne, určitě ne. Osud tomu tak chtěl, a tak se nám ledvinky vrátily a obchodní průmysl nám je svou rozsáhlou nabídkou přímo nutí.

Ke sportovnímu stylu sportovní ledvinka

Pokud tíhnete ke sportovnímu stylu, hodí se k vám ledvinka ze šusťákového materiálu. Ty prodávají především v obchodech sportovních značek. Můžete si pořídit jednu s výraznou barvou nebo nápisem. Nosit se dá také jako cross body kabelka, fantazii se meze nekladou!

Buďte odvážná

Jestli se nebojíte extravagance a ráda své okolí provokujete, pořiďte si ledvinku z lesklého materiálu. Nejlépe s velkým nápisem jako bonus. Můžete ji nosit jako cross body kabelku nebo jako opasek.

Elegance na prvním místě

Že ledvinka a elegance nejdou dohromady? Mýlíte se. Nebojte se nosit ji k šatům a podpatkům. Ideální jsou kožené ledvinky, nejlépe v černé barvě a se zlatými doplňky. Vhodné jsou ledvinky menších rozměrů, do kterých se vám vleze akorát telefon a kreditka. Nosit ji můžete v pase, opticky tak zvýrazní vaše křivky.

Pro zastánkyně jednoduchého šatníku

Provokativní móda není nic pro vás a nechcete na sebe zbytečně poutat pozornost? Stačí pořídit si jednobarevnou ledvinku menších rozměrů, která je ušita třeba ze semiše. Taková ledvinka pro vás bude praktická, je menší než batoh, tak akorát na telefon a peněženku a vy budete mít obě ruce volné!

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 109 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání