Palazzo kalhoty už nesundáte. Proč jsou tak pohodlné?

Palazzo kalhoty už nesundáte. Proč jsou tak pohodlné?
Palazzo kalhoty už nesundáte. Proč jsou tak pohodlné?

Dámský i pánský styl pro letošní jarní a letní sezónu ovládly palazzo kalhoty. Na první pohled zvláštní název v sobě nese jedinečnost, pohodlí i perfektní nadhled nad vším okolo.  

Bude vám to buřt 

Vaše sousedka se zase špatně vyspala a dává vám za vinu vše, co jí přijde na mysl. V upnutém kostýmku byste možná její slova slyšeli, dnes ale jedete na vlně pohody a není nikdo, kdo by vám v tom zabránil. Přivoláte si výtah a bez mrknutí oka odjedete. Nepotřebujete se hádat a prosazovat si svou, nejste hyperaktivní ani v práci. Uděláte si to, co musíte, a co vám udělá radost. Zbytek věcí, které vás stresují? Bude vám to buřt. Jedno. Úplně.  

Základní barvy palazzo kalhot 

V pohodlných kalhotách palazzo střihu máte dnes kreativní myšlenky a rozhodně se nechcete zdržovat checkováním sociálních sítí nebo dalšími dětinskými aktivitami. Dnes jste plně na svém místě. Sebevědomí, s hlavou nahoru. Vzali jste si na sebe skvost, který vám umožňuje si dnešní den dokonale určit své vlastní hranice. Mezi základní barvy pro palazzo kalhoty se řadí černá a hnědá. Také šalvějové a olivové odstíny jsou oblíbené.  

S čím kombinovat?  

Dokonale pohodlné kalhoty s širokými nohavicemi místy působí tak, jako byste na sobě právě měli sukni. Chyba lávky! Jsou to kalhoty, a pěkně rafinované! Aby vyniknul styl kalhot ještě více, kombinujte je s uplým topem. Crop top, nebo tílko jsou dobré nápady pro teplejší dny. Když je venku nic moc, nebojte se navléknout na sebe dvě různě barevná tílka a přehodit si přes ně raději ještě příjemný bomber.  

Přejete si business variantu? Ke kalhotám si dejte boty na platformě a přidejte svou oblíbenou košili. Dnes se jede na pohodu. Obzvláště kalhoty s podélnými pruhy dovolí reprezentativní vzhled. Dodejte si šmrnc díky klobouku a vyražte do práce. Ideální pro prezentace nebo dlouhá zasedání.  

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.