Seriály jako módní inspirace

Seriály jako módní inspirace
Seriály jako módní inspirace

Pokud jste milovníkem seriálů, pak víte, že pro každý seriál je typického něco jiného. Zatímco některé seriály vynikají mluvou, jiné kostýmy a oblečením. Jelikož je sledování seriálů dnes opravdu velice oblíbené, nemůžeme se divit tomu, že zejména módní kousky ovlivňují životy nejednoho z nás. Prozraďme si několik seriálů a to, jak ovlivnily naše šatníky či jakou módní inspiraci nám přinesly.  

Mnohé ženy ovlivnil seriál Bez vědomí 

Bez vědomí je v současné době velice oblíbený seriál, který trhá rekordy. Tomu se ostatně nemůžeme divit, je skvělý jak po stránce příběhu, tak také po stránce herecké a kostýmní. I tento seriál ovlivnil nejednu ženu, zejména tedy ženy ovlivnila Táňa Pauhofová, která zaujala hlavně šaty, jež měla v seriálu v Londýně během koncertu. Šaty se ženám tak zalíbily, že je chtěly mít rázem desítky z nich. Pokud i vy po nich prahnete, zamiřte do obchodů s vintage módou, kde se alespoň podobné kousky najdou.  

I populární seriál The Morning show ovlivnil nejednu ženu 

Po módní stránce ovlivnil nejednu ženu i seriál The Morning show. V tomto seriálu dominuje oblíbená herečka Jennifer Aniston, která je právě inspirací. Její šatník je zastáncem klasické elegance, která nikdy nevyjde z módy a která sluší prakticky jakékoli ženě. Dalo by se tedy říct, že Alex ze zmiňovaného seriálu, kterou ztvárnila zmiňovaná herečka, je hotovou módní ikonou.  

Retro styl ze seriálu The Marvelous Mrs. Maisel 

Možná právě vy sledujete seriál The Marvelous Mrs. Maisel. Jedná se o výjimečný seriál, který pojednává o ženě v domácnosti, která se nakonec prosadí jako stand-up komička. Nosí především jedny šaty v nejrůznějších barvách, které lze přiřadit do retro stylu. Ženy se inspirují především zdejším kombinováním barev, které jsou zde kombinovány opravdu mistrovsky, o tom není pochyb ani sporu. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.