Už jste objevili kouzlo LAST MINUTE a SUPER LAST MINUTE zájezdů?

last minute
last minute

Doba dovolená patří k velmi příjemným životním chvílím. To však ještě neznamená, že se na ní nedá ušetřit. Už jste objevili kouzlo last minute a super last minute zájezdů? Pokud ne, možná letos nastala vhodná chvíle. Zatímco u last minute zájezdů ušetříte 20-30%, u super last minute zájezdů může jít cena dolů až o polovinu. Úspora je značná!

Výhody a nevýhody LAST MINUTE a SUPER LAST MINUTE zájezdů

LAST MINUTE zájezdy, tak zvané zájezdy na poslední chvíli jsou u nás stále oblíbenější. Mnoho lidí ani jinak na dovolenou nejezdí. Ušetřit 20-30% z ceny je přece úžasné, no ne? A zatímco většina šetřílků čeká na sezónu ke konci léta či z kraje podzimu, aby si vybrali svou last minute dovolenou, existují ještě větší šetřílci, kteří si bez ostychu jdou pro cenu ještě nižší. Ti však patří k otrlejším, protože SUPER LAST MINUTE zájezdy počítají s odletem na poslední chvíli. Super last minute zájezdy vám většinou nabídnou jen pár hodin ke sbalení a vyřízení všeho potřebného. Sehnat je můžete nejen na internetu, ale také rovnou na letišti. Jejich výhodou je úspora peněz, nevýhodou pak omezený výběr a nepředvídatelnost dovolené.

Super last minute aneb dovolená, která pro vás zbyla

Pokud patříte mezi vybíravé lidi a o všem rádi dlouze přemýšlíte a diskutujete, v nabídce super last minute zájezdů si nejspíš nevyberete. Nákup takové dovolené na poslední chvíli si žádá pevné nervy, flexibilitu, odvahu a spoustu ústupků co se vysněné dovolené týče. A proto super last minute zájezdy tak trochu představují dovolenou, která na vás zbyla. Ale vězte, že přes všechny nevýhody jsou i takoví, kteří takhle jezdí na dovolené běžně, kolikrát si ji jdou vybrat už se sbaleným kufrem. Pokud chcete cestovat podobně nezávazně jako oni, doporučujeme nečíst recenze tamních ubytovacích a stravovacích služeb, mohly by vás odradit. A cestování je přece o tom něco zažít, no ne? Ve stylu super last minute zájezdů letos můžete vycestovat i vy!

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.