Jak vytvořit moderní koupelnu?

moderní koupelnu
moderní koupelnu

Moderní bydlení je snem především každé ženy, protože právě ony touží po neskonalém obdivu pokaždé, kdy budou mít nějakou návštěvu. Samozřejmě docílit takové domácnosti není jednoduché, a tak se ženy nechávají při zařizování své domácnost inspirovat řadou rad a tipů, které naleznou v nejrůznějších internetových magazínech, časopisech či jen v oblíbených televizních pořadech o bydlení. Největším oříškem v zařizování bytu je především koupelna. Jedná se totiž o jakou relaxační zónu, díky které se denně budete těšit domů. Náročný den v práci si totiž nezaslouží nic jiného, než především horkou vanu s pěnou, hudbou, oblíbenou knihou a svíčkami. Přesně taková situace je synonymem relaxace a oddychu. Jenže moderní a zároveň i koupelna symbolizující relaxační zónu je velmi těžká zařídit. Jak teda na ni, abyste s ní byli spokojeni nejen vy, ale i vaše rodina a následně i sousedi, kteří by si o ní povídali v jednom kuse?

1. Vana patří doprostřed koupelny

Pakliže toužíte po stoprocentně moderní koupelně, jednoznačně se musíte zaměřit na vanu, která bude jaksi dominovat celé této místnosti. Nyní je velmi populární ta, která je uprostřed místnosti. Pokud si ji ještě zakoupíte s drobnými nožičkami, budete naprosto spokojeni s tou domácností, v níž žijete. Samotné kohoutky dělají taky své, a tak se není třeba bát toho, že byste s tímto kouskem udělali špatně.

2. Velká zrcadla

Zapomeňte na drobná zrcadla, která jsou umístěny jako drobný přívěsek na zdi nad umyvadlem. Nyní jsou velmi trendy zejména taková, která jsou objemná a velká. Rozprostírají se tedy po celkové šíři nad umyvadlem, do jednoho rohu k druhému. Přesně to je ten typ zrcadla, s nímž budete jednoznačně bodovat před každou vaší návštěvou. Nelepte na něj však žádné samolepky nebo jiné nálepky, které vám poručí děti. To tu modernost a krásu takřka pohltí a nebude to už tak vkusný kousek.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání