Za letní dovolenou v předstihu, ušetříte

Za letní dovolenou v předstihu
Za letní dovolenou v předstihu

Plánujte letní dovolenou dopředu a možná začněte klidně i v zimě. Pokud nepotřebujete horko a hlavu na hlavě na pláži, vyrazte také mimo hlavní sezonu. Pokud řešíte prázdniny u moře každoročně na poslední chvíli, máte dvě možnosti. Buď to berete tak, že to bude překvapení a adrenalin, nebo už víte, že často přicházíte o své představy strávit dovolenou tak, jak přesně chcete. Taky nezřídka zaplatíte i zbytečně mnohem více peněz. Kupujte dovolenou klidně už o vánocích, ceny jsou v tuto chvíli opravdu nejvýhodnější a můžete získat i další výhody a speciální služby klidně i pro celou rodinu.

Větší výběr i výhody

Kapacita hotelů a dalších ubytování v různých destinacích je v zimě ještě minimálně obsazena a vaše poptávka bude do puntíku splněna. Jde totiž i o rozdíl od cenově podobně výhodných last minute   zájezdů. Máte obrovskou výhodu velmi široké možnosti výběru. Výrazné slevy pro děti, parkování na letišti zdarma na celou dobu trvání dovolené a spousta jiných bonusů, které zní opravdu lákavě. Také se v tomto období cestovní kanceláře předhánějí v tom, aby jejich klient získali alespoň pocit nejvyššího možného komfortu, který by si během své dovolené mohli chtít s největší pravděpodobností asi dopřát.

Zkuste to třeba u Fischera

Třeba cestovní kancelář Fischer má unikátní systém výběru dovolené, kdy můžete odletět na svou dovolenou s celou rodinou v době, kdy se vám to hodí, tedy kdykoliv. V tomto případě nezáleží na dané délce pobytu ani na turnusech, ale můžete k moři třeba jen na tři dny tři týdny. Prostě žádné od soboty do soboty a dodržování termínů. Vyrazte, kdy chcete a na jak dlouho chcete. Víte co to je postupné placení a už jste objevili jeho kouzlo? Při počáteční rezervaci vaší dovolené, která je kupována v rámci First minute nebo taky First moment, opravdu postačí zaplatit pouze zálohu v částce 1 490 korun a zbytek celkové částky pak doplatit až 60 dní před zájezdem.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání