Barvy letošního podzimu. Kterými osvěžit stávající šatník?

Barvy letošního podzimu. Kterými osvěžit stávající šatník?
Barvy letošního podzimu. Kterými osvěžit stávající šatník?

Léto se pomalu, ale jistě dostává z našeho šatníku pryč. A je načase svůj šatník trochu obměnit. Klasické letní barvy je třeba uklidit hluboko do skříně, kde barvy přečkají dlouhou zimu, a je třeba se připravit na podzim, který už dávno ohlásil, jaké barvy bude preferovat. Nabízí se však stále otázka, jaké barvy tedy budou podzimem preferovány? Jaké barvy mají osvěžit náš stávající šatník a nahradit letní barevné odstíny? 

Červená 

Letošnímu podzimu bude bezesporu vévodit červená barva. Jedná se o jednu z nejvýraznějších barev, které se letos na podzim budou nosit. Máme však na mysli opravdu tu pravou červenou v jasném, sytém odstínu. Nemluvíme o bordó, kterou červená barva v prvém slova smyslu vystřídá na pomyslném žebříčku kralujících barev.  

O tom, že červená barva bude královnou letošního podzimu, se ví už delší dobu. Červený odstín se totiž ukázal na celé spoustě módních přehlídek. Vsadili na ni mnohé módní domy, konkrétně tedy módní dům Bottega Veneta nebo módní dům Valentino.  

Béžová 

V těsném závěsu za červenou barvou bude letos na podzim barva béžová. Jak je vidět, letos se povedlo dvě barvy podzimu hezky zkombinovat. Béžová se už nějaký ten pátek těší novému označení, a sice je často označována za nový symbol luxusu. Pokud i vy patříte k milovnicím béžové, pak je třeba vyrazit nakupovat.  

A i v případě béžové barvy platí, že se ocitla na mnoha módních přehlídkách. Konkrétně mluvme o přehlídkách Chloé, kde se béžová barva kombinovala nikoli s červenou, ale se zemitými odstíny barev. I tato kombinace však dokonale hrála a je inspirací mnohým ženám po celém světě.  

Tmavě modrá 

Nebo možná až temně modrá – to je další a třetí barva letošního podzimu. A opět je třeba říct, že tento barevný odstín k ostatním velice hezky sedí. Jednotlivé barvy tak můžete hravě a poměrně snadno kombinovat.  

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 353 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.