Co místo kabátu? Jednoznačně košile. To je hit letošního podzimu

Co místo kabátu? Jednoznačně košile. To je hit letošního podzimu
Co místo kabátu? Jednoznačně košile. To je hit letošního podzimu

Módní trendy se neustále mění. A letošní podzim nám to jenom potvrzuje. Během tohoto ročního období přišlo na módní molo tolik nových kousků, že nad nimi zůstává jenom rozum stát. Třeba se teplejší kabáty vyměnily za pevnější košile. No, kdo by to byl čekal, že se místo bund a kabátů začnou nosit košile, jež nás mají ochránit před chladem? 

Svrchní košile jako hit letošního podzimu 

Mluvíme tu konkrétně o svrchních košilích, které jsou hitem letošního podzimu. I když se to nezdá, jsou to vysoce hřejivé kousky, které se dají naprosto fantasticky kombinovat. Stejně tak se dají dobře vrstvit, takže se nemusíte obávat toho, že budete mrznout.  

Zatímco některé kousky jsou k dostání v zatepleném provedení, jiné jsou zase vybavené podšívkou. V každém případě je to však skvělý kousek, který vám nesmí chybět v letošním podzimním šatníku.  

Košilové bundy se hodí i k sukním a šatům 

Už bylo zmíněno, že košile, které se letos nosí místo kabátů, jsou dobře kombinovatelné. Možná si však pokládáte otázku, jak tento kousek zkombinovat, protože si to zatím nedokážete představit. Nebojte se košilové bundy nosit třeba k sukním nebo šatům, stačí si koupit kratší verzi nového módního trendu.  

Pokud jste milovníkem spíše ležérního stylu, volte naopak delší provedení nového kousku a zkombinujte ho s džíny a rolákem nebo huňatým svetrem.  

K dostání v mnoha provedeních 

Košilové bundy jsou aktuálně k dostání v mnoha provedeních. Jednotlivé kousky se liší nejen svou délkou, ale také zbarvením. Kupříkladu je najdete v pastelových barvách nebo v přírodních odstínech. V nabídce najdete i kostkované modely nebo modely na knoflíky, které jsou taktéž velice vkusné.  

My doporučujeme zejména ty, které jsou doplněné třásněmi. Můžou být krátké nebo extra dlouhé, ale třásně – ty košilovým bundám dodají ten správný šmrnc! 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.