Darujte pod stromeček zájezd do zahraničí za pár korun!

Darujte pod stromeček zájezd do zahraničí
Darujte pod stromeček zájezd do zahraničí

Každým rokem uvažujeme, co bychom měli svým blízkým darovat pod stromeček. Přece jenom je toho tolik, co by si zasloužili! Bohužel se většinou chce nějaká elekronika, ale to je ostatně drahé, proto je třeba se rozhodnout koupit takový dárek, který nás nezruinuje. Co takhle darovat zážitek nebo zájezd? Samozřejmě přes nějaký slevový portál nikdo nechce, aby ho vánoční svátky dostaly na mizinu. Co tedy darovat?

Dneska je velice oblíbené cestování, proto byste měli darovat nějaký cestovatelský zážitek. Například na slevomatu dnes a denně nacházíte mnohé zajímavé nabídky zájezdů, které nejsou vůbec drahé. Pojďme si tedy říct, jaké zájezdy se vyplatí darovat pod stromeček.

• silvestrovský zájezd

Aktuálně je velice populární prožití silvestrovského dne v zahraničí. Česká republika je sice moc krásná, ale silvestrovská noc je tu přece jenom stále stejná. Lidé se opíjejí, poté bouchají petardy a střílí se ohňostroje. V mnoha zahraničních zemích je silvestrovská noc brána zcela jinak – jako jakási oslava toho, co bylo, a toho, co přijde.

Velice výhodně vyjdou zájezdy například do Itálie, a to konkrétně do Milána nebo do Benátek. Tyto dvě destinace jsou skutečně nádherné během silvestrovské noci. Co je však drahé, tak je například prožití silvestrovské noci v Dubaji.

• wellness

Velice oblíbenými se staly i wellness zájezdy, které milují hlavně ti, kteří si chtějí odpočinout a zapomenout na starosti, které je během dne trápí. Abyste měli levné cestování, tak byste měli vyrazit například jenom do sousedních států, a to například na Slovensko. Přece jenom termálů a solných jeskyní se u našich bratrů Slováků nachází mnoho, jenom si stačí vybrat. Navíc Slovensko není drahé jako jiné, vzdálenější destinace, do nichž se už nevyplatí jezdit.

Wellness pobyty jsou atraktivní mimo jiné i u nás, pokud by vám zahraniční pobyty připadaly stále ještě drahé.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.