Jakou zvolit firmu, aby vám poradila s BOZP a PO?

BOZP a PO
BOZP a PO

V současné době se v České republice nachází zhruba čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce nebo požární ochrana. Právě tito podnikatelé bohužel na svou nevědomost často doplácí, a to právě ve chvíli, kdy se do firmy dostane neohlášená kontrola ze státní správy. Jestliže se přijde na nevyřešené BOZP a PO, hrozí podnikateli vysoká pokuta, kterou si rozhodně za klobouček nedá. Pokud patříte do čtyřiceti procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o tom, co je bezpečnost práce a požární ochrana, rychle svou situaci vyřešte.

Je však možné, že podnikatelé nemají čas na to, aby se o BOZP a PO starali. V tom případě by měli využít služeb jiné společnosti, která se na BOZP a PO zaměřuje. Jenže do rukou jaké společnosti se vložit, vždyť je na trhu tolik firem, které se na bezpečnost práce a na požární ochranu zaměřují.

Rozhodujte se dle referencí a recenzí

To nejlepší, co můžete udělat, je dát na reference a recenze, které najdete na internetu. Lidé se rádi dělí o dobré, ale i o špatné zkušenosti, což dává budoucím klientům společností jistou představu o tom, jak bude spolupráce probíhat.

K nejlépe hodnoceným společnostem se řadí firma Extéria, která je v současné době největší sítí poradenských kanceláří v České republice, dokonce se v nedávné době rozšířila také na Slovensko, kde taktéž pomáhá s oblastí BOZP a PO.

Proč zvolit firmu Extéria?

Extéria je kladně hodnocena zejména díky nízké ceně, která však v žádném případě nemá dopad na kvalitu poskytovaných služeb ani na profesionální přístup, s nímž zaměstnanci firmy přistupují ke každému klientovi. Extéria je také známá pro svou vyšperkovanou telefonickou podporu.

Otázkou také je, co od firmy očekávat. Firma se postará o veškerou dokumentaci týkající se BOZP a PO, vezme si na starosti také školení BOZP a vyřeší případné úrazy na pracovišti, pokud by k nim přišlo.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 112 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání