Jarní trendy a stylové sukně

jarni trendy stylove sukne
jarni trendy stylove sukne

S přicházejícím jarem a létem nadchází ten pravý čas začít přemýšlet nad tím, jaké nové kousky osvěží váš šatník. Tentokrát se zaměříme na sukně. Letos budou v kurzu mini sukně, midi sukně, pouzdrový střih, plisované i džínové sukně s nášivkami. Loňské jaro a léto byly velkým hitem pouzdrové strečové sukně délce do půli stehen, ale i do půli lýtek. Tento typ sukní vám zaručí snadnou, který lze doplnit vkusným tričkem a balerínami, nebo elegantní model doplněný košilí a lodičkami. Tyto sukně se budou rozhodně nosit i letos.

Ženská silueta

Už po několik sezon jsou módním trendem plisované a kolové sukně, nejlépe střední délky. Tento střih ale není vhodný pro všechny typy postavy. Máte-li úzký pas a širší boky, pravděpodobně vám tyto střihy přidají na kilech. Tam už je vhodnější sukně do písmene A. Určitě si ale vyberete i z jiných typů sukní, které letos figurují v módních trendech jara a léta. Na scénu vstupují jednoznačně džínové sukně a to v různých podobách, střizích a délkách. Minulou sezónu se už také několik kousků na pultech obchodů objevilo, ale nyní na jaře budou tyto sukně opravdu velmi často nošené. Pokud máte doma již nějako džínovou sukni, opatřete ji veselými nášivkami a ozdobte si ji podle svého vkusu.

Džínové sukně na vzestupu

Zajímavé sukně s aplikacemi, nášivkami a výšivkami si můžete i zakoupit v mnoha variacích, střizích a podobách. Jestliže chcete následovat opravdu ty nejpřednější trendy sezony, které nosí mnohé módní celebrity, zkuste si pořídit zajímavou džínovou sukni s patchworkem, která je vyrobená sešitím několika různých druhů džínoviny, anebo jsou doplněny různým druhem materiálů. Určitě oslníte, pokud bude tato džínová sukně zakončena asymetricky. Asymetrie se nosí i na tunikách a topech. Neuděláte ale ani chybu, pokud zůstanete u tradiční klasiky, kterou oživíte zajímavým topem, tunikou nebo košilí.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání