Krásná a sexy i v zimním outfitu. Který vám bude nejvíce slušet?

Krásná a sexy i v zimním outfitu. Který vám bude nejvíce slušet?

Připadá vám, že vám v zimní bundě zmizely ladné tvary a boty vám netvarují nohy? Nezoufejte. I v zimním outfitu, ve kterém je skutečně teplo, můžete být za hvězdu. Stačí jen vyzkoušet správné triky a zvolit vhodné oblečení. Zapomeňte na bundu do vánice a boty do hor, máme pro vás mnohem příjemnější varianty.  

Teplo i v sukni 

V zimním období se nemusíte vzdávat ani šatů nebo sukní. Silonky vyměňte za elegantní černé punčocháče, které mohou být z vnitřní strany zateplené. Díky tomu si můžete vzít i kratší sukni a doplnit ji o kozačky na podpatku. Pokud vám je zima na ledviny, využijte termo spodní prádlo. Díky němu nebudete působit “nabaleně”, ale přesto vám bude teplo.  

Bunda s páskem 

Teplejší bundy a kabáty mohou zakrýt hubený pas, a pokud nejste zrovna nejvyšší, může se stát, že budete vypadat jako v neforemném pytli. Vždy proto volte raději kabát, který má střih zužující se v pase nebo alespoň pásek, který přesně podle své postavy utáhnete.  

Velké šály a šátky 

Schovejte svůj krk i dekolt elegantním způsobem, jde to i bez několika vrstev. Postačí, pokud si vezmete slušivý rolák, díky kterému vám bude mnohem tepleji, i když zvolíte slabší kabát bez zapínání u krku. Pokud trváte na výstřihu, zakryjte ho dlouhým šátkem, který několikrát omotáte kolem krku.  

Kombinéza 

Myslíte, že jsou kombinézy šité jen pro ty nejmenší? Omyl. Opět přicházejí do módy a tentokrát i pro dospělé ženy. Vyrazte na hory v plné parádě, se slušivým celkovým oblečkem. Některé jsou zateplené, přiléhají na tělo a tvarují postavu. Jako doplněk slouží v pase pásek, který celou siluetu podtrhne.  

Doplňky 

Kdo říká, že musíte vsadit na kulich s bambulí nebo sportovní čepici? Mnohem lépe vám bude sedět šátek, klobouk nebo pletená čelenka. Buďte nápadité a hledejte nové možnosti, jak svou hlavu udržet v teple. Také palčáky si nechte na lyžování. Místo toho zvolte rukavice s kožešinou, celokožené nebo jen elegantní bez prstů. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.