Montované haly a jejich hlavní benefity

Montované haly a jejich hlavní benefity
Montované haly a jejich hlavní benefity

Hledáte ideální prostory pro vaše skladové zásoby? Nebo jen přemýšlíte nad tím, kam umístíte další výrobní dílnu, která se bude velkou měrou podílet na vysokých ziscích vaší společnosti? Jednou z možností jsou montované haly, které se pyšní celou spoustou benefitů. Vezměme si třeba jen rychlost montáže – to je však jen hrstka z rozsáhlého seznamu výhod. 

Co to jsou montované haly?

Montované skladové haly jsou ve skutečnosti haly složené z ocelových konstrukcí, které jsou většinou rámového typu. Jejich dalším dílem jsou sendvičové panely, kterými jsou konstrukce speciálně opláštěny. Montované haly mají několik pomocných sloupů a také nosných sloupů, díky nimž se nemusíte obávat, že by se sesypaly jako domeček z karet. 

Jelikož jakousi zkrácenou definici máme za sebou, pojďme si prozradit další benefity montovaných hal. 

Skvělá životnost, výborné protipožární vlastnosti

Rychlost montáže a případné demontáže – první výhoda na seznamu benefitů či důvod k tomu, proč si montované skladové haly vlastně koupit. Jak ale bylo zmíněno, tímto jsme jen začali. Seznam je daleko širší a bohatší. Nachází se na něm třeba skvělá životnost, která překračuje vaše očekávání. A také sem spadají vynikající protipožární vlastnosti, které zaručují požární odolnost. 

Vedle zmiňovaných výhod stojí za zmínění také snadná omyvatelnost a prakticky žádná další údržba. Nemusíte se tedy obávat žádných velkých provozních nákladů, které se možná týkají péče o klasický sklad, jak ho známe. 

K jakému účelu bude sloužit montovaná hala vám?

Montované skladové haly mají opravdu celou spoustu využití. Nejčastěji slouží jako sklady, ale jindy se v nich zařizují nové výrobní dílny podniku. Stává se, že jsou přístřeškem pro zemědělské stroje nebo pro veterány či podobná vozidla. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.