Binance – recenze a zkušenosti

binance
binance

Binance je v krypto světě nejznámější burzou a směnárnou. Jaké jsou recenze a uživatelské zkušenosti s používání této krypto burzy nebo třeba aplikace? Kolik má druhů kryptoměn? Binance je celosvětově největší obchodní platforma pro kryptoměny. Platforma umožňuje obchodovat s digitálními měnami jako je Bitcoin, Ethereum, Ripple a další. Binance také poskytuje možnost uložení kryptoměn, převod mezi různými měnami a vybudování portfolia. Binance je známá i jako směnárna a funguje ve 14 jazykových mutacích.

Jaké jsou recenze a zkušenosti s Binance

Recenze a zkušenosti s Binance jsou obecně velmi pozitivní. Uživatelé oceňují jeho velikost a populárnost, setkává se tedy velmi velký počet objemů – konkrétně nabídky i poptávky. Snadná orientace na webu i v aplikaci je důležitým prvkem, protože se v kryptoměnách točí obrovské objemy financí. Nabízí velké množství kryptoměn, tedy především těch největších, ale i některých altcoinů, konkrétně až 150 druhů kryptoměn.

Od jakého roku se Binance používá: Binance byla založena v červenci 2017.

V jakých zemích se Binance nejvíce využívá?

 • Japonsko
 • Čína
 • Singapur
 • USA
 • Thajsko
 • Malajsie
 • Indonésie
 • Hong Kong
 • Austrálie
 • Itálie

Kolik uživatelů využívá Binance v Evropě?

Podle nejnovějších odhadů je v Evropě asi 2,2 milionu uživatelů Binance.

binance
Binance

Jaké jsou poplatky v Binance

Binance nabízí nízké transakční poplatky pro obchodování. Základní poplatek za obchod je 0,1%, ale uživatelé mohou snížit svůj poplatek až na 0,02% tím, že budou držet Binance Coin (BNB) v jejich účtu. Pokud uživatelé drží jiné mincové páry než BNB, přímý poplatek je 0,1%, zatímco poplatek se zvýší na 0,2%, pokud obchodují s BNB. Poplatek za výběr do jiných peněženek závisí na zvláštních podmínkách pro každou minci.

Jaká je www adresa na přihlášení Binance

https://www.binance.com

https://accounts.binance.com/en/login

https://accounts.binance.com/en/oauth/signin

Co je třeba pro registraci na Binance

Pro registraci na Binance je třeba vyplnit následující kroky: 1. Vytvořte si bezpečné a silné heslo, 2. Zadejte svou e-mailovou adresu a potvrďte ji, 3. Zadejte své osobní údaje a zkontrolujte je, 4. Najděte dobře zabezpečenou IP adresu a 5. Prozkoumejte smlouvy a podmínky a pak vyplňte další požadované údaje. Aby dokončili registraci na Binance, potřebují zákazníci k prověření své identity podat důvěryhodný doklad totožnosti, poskytnout svou adresu a předložit panoramatickou fotografii nebo obraz obličeje. Dále musí zákazníci přijmout univerzální podmínky Binance, potvrdit svůj email a jejich mobilní číslo.

5 hlavních důvodů, proč je Binance lepší než ostatní

 1. Binance nabízí špičkovou bezpečnost, kterou nelze překonat díky protokolu SAFU a vysoce kvalitním auditem bezpečnosti.
 2. Binance nabízí největší sbírku známých a neznámých altcoinů na trhu.
 3. Binance poskytuje uživatelům efektivní obchodní platformu se skvělou flexibilitou a rychlostí.
 4. Binance má podporu různých jazyků a obchodní platformy, což jim umožňuje přizpůsobit jejich služby přesně podle potřeb zákazníků.
 5. U Binance se zákazníci mohou těšit na nízké poplatky za transakce, což je ideální pro obchodníky, kteří chtějí ušetřit peníze.

3 hlavní nevýhody Binance

 1. Bezpečnostní rizika: Binance nabízí minimální ochranu před útoky hackerskými, protože se vyhýbá regulačním požadavkům.
 2. Nedostupnost v zemích: Binance není dostupný v některých zemích, zejména v USA.
 3. Vyšší poplatky: Uživatelé musí platit poplatky při obchodování na burze Binance, které jsou vyšší než ty, které jsou na jiných burzách.

Další oblíbené recenze na:

Poznámka autora: Binance využívám již 4 roky a jsem velmi spokojen, navíc je to asi nejvíce důvěryhodná burza na světě, takže zde využívám opravdu kvůli bezpečnosti.

Autor článku: Tomáš Výborný

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání