Portu –  recenze a zkušenosti

portu
portu

Hledáte recenze na českou platformu Portu? Jak vlastně funguje a jaké mají zkušenosti s Portu a jaké jsou výhody a nevýhody aplikace?

Investiční aplikace Portu je ideální pro pasivní investování do celosvětově nejznámějších ETF. Aplikace je maximálně jednoduchá, ideální pro investice do tipy pro investory. Umožňuje také uživatelům řídit jejich financování a využívat rozšířené analýzy trhu a výkonu portfolií. Aplikace poskytuje uživatelům dostupné informace, které jim mohou pomoci lépe pochopit různé investiční možnosti, a usnadnit jim rozhodnutí o správných investicích. Samozřejmostí je česká podpora (jedná se o českou firmu) a česká facebooková skupina a komunita.

Jaké jsou recenze a zkušenosti s investiční platformou Portu

Recenze na investiční platformu Portu jsou obecně pozitivní. Uživatelé hodnotí její snadnost používání, širokou nabídku investic a správní funkce na vysoce hodnocenou úroveň. Rovněž se uvádí, že vysoké úrokové sazby jsou lákavé a budou lákat více investorů a začátečníků. Někteří uživatelé vzpomínají na nižší přístupnost a bezplatnou vybudování portfolia, ale to nevyvolalo negativní výpovědi. Každý, kdo má alespoň základní investiční znalosti, tak je vysoká šance, že tuto aplikaci vyzkoušel nebo zná někoho, kdo ji aktivně využívá.

Jaké jsou poplatky Portu

Obecně je poplatek ve výši 1 % p.a. a  neúčtuje si žádné vstupní ani výstupní poplatky, žádné poplatky za nákup a prodej cenných papírů, žádné poplatky za provedenou rebalanci nebo podle výnosu.

To samé platí pro službu Portu Crypto, který má jediný poplatek, který činí 1 % p.a.

U dětského účtu je poplatek 0,25 % p.a.

Jaká je www adresa na přihlášení a první kroky na platformě Portu.cz

Adresa pro přihlášení na platformu Portu.cz je https://portu.cz/login. První kroky zahrnují stažení aplikace, vytvoření profilu, vyhledání požadované služby a poté přijetí nabídky. Samozřejmě je třeba ověřit uživatele a potvrdit bankovní účet.

Adresa webu je: www.portu.cz

Náhled obrazovky Portu

Kolik má Portu.cz aktivních uživatelů

Podle posledních dostupných údajů má Portu.cz více než 140 000 aktivních uživatelů.

Jaký je hlavní důvod, proč se bát využívat Portu.cz

Hlavním důvodem, proč se může bát využívat Portu.cz je pochopitelně bezpečnostní riziko. Vždy existuje riziko úniku osobních a finančních dat uživatelů, a proto by uživatelé měli zvažovat jakýkoliv zásah do systému webu. Dalším rizikem je také podvodnictví a pokusy o podvodnou činnost. Uživatelé by měli být obezřetní při registraci na Portu.cz a jejich transakcích, aby se vyhnuli nežádoucímu riziku.

Další oblíbené recenze na:

Poznámka autora: Osobně aplikaci Portu využívám společně s manželkou a mám založené účty dokonce pro obě svoje děti. Mohu doporučit. Zatím používám asi rok a půl.

Autor článku: Tomáš Výborný

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání