Revolut – recenze a zkušenosti

revolut
revolut

Hledáte recenze na platformu Rebolut? Jaké mají zkušenosti s Revolut a jaké jsou výhody a nevýhody aplikace?

Revolut je mobilní aplikace na finanční službu, která umožňuje lidem nakupovat, prodávat, vyměňovat a spravovat jakékoli měny po celém světě. Aplikace také umožňuje uživatelům platit účty a nakupovat ve službách, jako je Amazon, Uber nebo Airbnb, za mnohem nižší poplatky než obvykle. Uživatelé si navíc mohou snadno převedení peněz na účet Revolut a poté je na účtu mezi měnami po celém světě vybírat. Revolut také nabízí limitovanou verzi účtu s debetní kartou, která uživatelům umožňuje nakupovat i v hotovosti. Navíc je možné kupovat i akcie nebo kryptoměny přes Revolut.

Jaké jsou recenze na Revolut

Revolut je populární finanční služba, která umožňuje uživatelům snadno a bezpečně si vyměňovat peníze a provádět transakce v různých měnách. Uživatelé jsou obvykle nadšeni z této služby, protože je to rychlé, snadné a cenově dostupné. Navíc nepotřebujete žádný účet, abyste mohli používat aplikaci Revolut. Uživatelé také oceňují, že pomocí statické a dynamické bezpečnosti je zaručeno, že vaše peníze jsou v bezpečí. Kromě toho jsou uživatelé nadšeni z různých funkcí, jako je bankovní převody, karty pro výměnu měn, platební šeky, vstupenky, platební karty a další. Celkově je Revolut efektivní a cenově dostupná služba pro mezinárodní a globální platby, která je oblíbená mezi uživateli.

Jaké je průměrné hodnocení recenzí na Revolut: Průměrné hodnocení recenzí na aplikaci Revolut je v současné době 4,6 z 5.

Od jakého roku funguje Revolut: Revolut byla založena v roce 2015.

Jakou mají zkušenost uživatelé se službou Revolut

Uživatelé mají obecně velmi pozitivní zkušenosti s revolut. Mnoho uživatelů uvádí pohodlnou platební platformu, která je bezchybně spravována a umožňuje rychlý a snadný přístup k účtu ve všech časových pásmech. Uživatelé rovněž upozorňují na širokou škálu bankovních funkcí a zisk z úrokových sazeb, které jsou k dispozici. Někteří uživatelé však mohli být zklamáni nedostatkem konzervativního bankovnictví a některým službám, které nejsou k dispozici.

Jaké jsou poplatky v Revolut

Revolut účtům neúčtuje žádné přímé poplatky, ale jsou účtovány určité platby se specifickými funkcemi. Standardní účet Revolut neúčtuje žádnou transakční provizi, ale požaduje, abyste do účtu vložili minimálně 13 eur (135 korun). Dále účtují dodatečné platby za funkce, jako jsou například platební karty a služby obchodního účtu. Poplatky za tyto funkce závisí na typu služby, kterou si zvolíte.

Jaká je www adresa na přihlášení a první kroky v aplikaci Revolut

Abyste se mohli přihlásit do aplikace Revolut, musíte nejdříve stáhnout její mobilní aplikaci. Po stažení aplikace na vaše zařízení můžete kliknout na ikonu aplikace Revolut, vložit svoje telefonní číslo nebo e-mail a následně zadat své uživatelské jméno a heslo. Poté budete přesměrováni do obrazovky pro další pokyny. Webová adresa pro stránku Revolut je www.revolut.com.

Náhled obrazovky revolut 22.1.2023

Kolik má Revolut aktivních uživatelů

Revolut má více než 12 milionů aktivních uživatelů po celém světě.

V jakých zemích se Revolut nejvíce využívá?

Revolut se nejvíce využívá ve Velké Británii, Francii, Německu, Španělsku, České republice, Irsku, Itálii, Polsku, Maďarsku, Dánsku, Rakousku a Švýcarsku.

5 důvodů, proč využívat Revolut

1.Ušetří vám čas a energii: Revolut vám umožňuje automatizovat jednotlivé transakce a ušetřit tak čas i energii. Revolut AI používá strojové učení k získání lepšího pochopení toho, co se v oblasti finančního trhu děje.

2.Monitorování účtů a upozornění: Revolut umožňuje monitorovat vaše účty a upozorňovat vás na potenciální rizika. To vám může pomoci minimalizovat finanční rizika, která jsou spojená s jejich využíváním.

3.Bezpečnost finančních transakcí: Revolut vám umožňuje vyhledávat podezřelé transakce a načíst je do bezpečného prostředí. Díky tomu budete mít lepší přehled o tom, co se ve vašem účtu děje.

4.Přizpůsobení tržním podmínkám: Revolut umožňuje přizpůsobovat transakce tržním podmínkám. To vám může pomoci maximalizovat zisky ze svých finančních transakcí.

5.Vyšší úroveň informovanosti: Revolut vytváří načtení dat pro lepší analýzu a informovanost o tom, co se děje ve finančním světě. To vám může pomoci získat lepší přehled o situaci a navrhnout efektivní strategie.

3 nevýhody Revolut

1. Revolut má omezenou globální podporu, což může bránit v převodu peněz do určitých zemí.

2. Může trvat několik sekund, než se provede platební transakce.

3. Uživatelé se mohou setkat s určitými poplatky za převody peněz, obchodování na burze a jiné služby.

Jaký je hlavní důvod, proč se bát využívat Revolut

Hlavním důvodem, proč se bát využívat Revolut, je fakt, že se jedná o technologii umělé inteligence, která může být občas nezodpovědně nebo špatným způsobem použita. Musíte proto být opatrní a dbát na to, abyste se ujistili, že používáte tento systém správně pro své finanční transakce.

Navíc je třeba si uvědomit, že Revolut je příliš nová technologie a může mít nedostatky, které mohou mít negativní dopad na vaše finanční transakce. Také je nutné sledovat trh, abyste byli v obraze o aktuálních tendencích a vývoji AI, abyste byli schopni přizpůsobit svůj systém pro zajištění co nejlepšího zhodnocení vašich finančních transakcí.

Další oblíbené recenze na:

Autor článku: Tomáš Výborný

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání