Degiro – recenze a zkušenosti

degiro
degiro

Degiro je oblíbený investiční broker v Evropě, který se specializuje na investování do cenných papírů, ETF a dalších instrumentů. Hledáte recenze a zkušenosti? Degiro poskytuje zákazníkům přístup k globálním trhům prostřednictvím webového portálu www.degiro.cz a aplikace. Degiro umožňuje zákazníkům obchodovat s akciemi, ETF, opcemi, investičními fondy, cenné papíry a spotřebitelskými úvěry. Uživatelé mohou také hospodařit s devizami, deriváty a futures.

Jaké jsou recenze a zkušenosti na brokera Degiro

Recenze a zkušenosti s brokerem Degiro jsou skvělé. Uživatelé potvrzují, že je to dobrý obchodník se starostlivým zákaznickým servisem a nízkými cenovými tarify. Nízké tarify umožňují obchodníkům otevřít účet s minimální investicí a získat přístup k globálnímu trhu. Uživatelé mluví o snadné registraci, přehledném webu, snadno použitelnému mobilnímu rozhraní a širokých možnostech obchodování. Mezi ně patří akcie, ETF, opce, cenné papíry, deriváty a další. Dynamický růst počtu obchodníků a recenze vypovídají, že je to prvotřídní online broker.

Jaké je průměrné hodnocení Degiro: 8,9 / 10

Od jakého roku se Degiro používá: Degiro bylo založeno v roce 2008 a je od té doby k dispozici pro obchodníky po celém světě.

V jakých zemích se Degiro nejvíce využívá? Degiro je nejvíce využíváno v Nizozemsku, Belgii, Německu, Španělsku a Francii.

Kolik aktivních uživatelů používá Degiro v Evropě? Degiro má v současné době přibližně 1,3 milionu aktivních uživatelů po celé Evropě.

Jaká je www adresa na přihlášení Degiro: https://trader.degiro.nl/login/cz#/login

Jaké jsou poplatky v Degiro

Poplatky v Degiro jsou rozděleny do čtyř základních skupin:

1. Poplatky za obchodní aktivity: Tyto poplatky zahrnují poplatky za obchody, jako jsou nákupy a prodeje na finančním trhu.

2. Poplatky za účet: Tyto poplatky se pohybují od 0,50 EUR měsíčně až po 45 EUR ročně podle druhu účtu.

3. Poplatky za služby: Tyto poplatky se pohybují od 0,75 EUR až po 5,00 EUR pro konkrétní služby.

4. Poplatky za správu portfolia: Tyto poplatky se pohybují od 0,02 % až po 1,50 % z hodnoty portfolia.

Pro ČR jsou níže uvedené poplatky v roce 2023:

Poplatky na Degiro.cz ke dni 22.1.2023

Co je třeba pro registraci na Degiro

Pro registraci na Degiro je třeba vyplnit online formulář, který se skládá z několika kroků. Registrace vyžaduje údaje osoby, jako jsou jméno, adresa, datum narození a další. Po dokončení formuláře a zaslání všech potřebných dokumentů, uživatel obdrží zprávu o akceptování nebo zamítnutí žádosti o registraci.

3 hlavní důvody, proč je Degiro lepší než ostatní

1. Degiro je velmi důvěryhodný broker v Evropě a je zcela v češtině.

2. Degiro poskytuje investorům širokou škálu obchodních trhů, včetně akcií, ETF, obligací a dalších.

3. Degiro má jednoduchý a intuitivní rozhraní, které umožňuje snadné pohyby mezi jednotlivými obchodními trhy.

Další oblíbené recenze na:

Poznámka autora: Osobně jsem aplikaci Degiro vyzkoušel, ale osobně mi vadí špatná přehlednost a nemožnost kupovat frakční akcie.

Autor článku: Tomáš Výborný

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání