Džíny pouze ke kotníkům jsou ty nejlepší

Džíny pouze ke kotníkům
Džíny pouze ke kotníkům

Jaro je tady, a to v plném proudu. Duben je pro nás znamením krásného počasí, které se na nás denně usmívá. Sluníčko nám každý den svítí do zad a přináší nám mnohem lepší náladu než ve dny, kdy jen prší a je poměrně chladno. Takových dní však bylo nyní velmi málo, a tak se není čemu divit, když se nám duben nese v paměti jako měsíc, kdy nám teploty umožňují nosit trička s krátkým rukávem. Právě na to jsme přece čekali celou zimu! Také jsme čekali na oblíbené roztrhané džíny, bez nichž nedáme ani ránu. Tento stylový kousek by měl mít v šatníku každý, a to jak muž, tak i žena. Ovšem tyto džíny nejsou to jediné, co byste v šatníku mít měli. Co třeba i džíny ke kotníkům? Nyní se nosí velmi populárně, většinou se jedná o ohnuté běžně klasicky dlouhé rifle. Nyní se však do obchodů dostal ještě jeden kousek, a to konkrétně takový, který má konce jako kdyby ustřihnuté. To je teprve ten pravý styl!

Udělejte si takové džíny i doma!

Pakliže se vám nechce vyhazovat peníze za džíny, které si můžete udělat i doma, protože celé to kouzlo tkví vážně pouze v ustřihnutých nohavicích tak, aby délkou sahaly pouze ke kotníkům. Jestliže máte ve skříni nějaké rifle, které jste už dlouho nenosili a přece je nechcete vyhodit, zkuste to s nimi. Jen si je oblékněte, nakreslete, kde je střihnete, a pak to udělejte. Z konců pak trochu vytrhejte nitky, aby to nevypadalo jako právě ustřižený trend, a klidně se vydejte do ulic! Jistě sklidíte řadu obdivů! Pakliže byste chtěli tento kousek ještě více moderní, sem tam si udělejte dírky po celých riflích. Jestliže nechcete mít díru všude, udělejte si ji jen na kolenou, protože tam ty díry budou ještě dlouhou dobu „in“, tím si můžete být jisti.

Pokud však patříte k těm, kdo si raději tyto džíny koupí, najdete je samozřejmě v kdejakém obchodě s oblečením průměrně za sedm set korun. Někde naleznete levnější, jinde dražší, ale záleží vždy na tom, jaký obchod preferujete.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání