Kupte si Converse nad kotníky

Kupte si Converse
Kupte si Converse

Módní trendy se mění co sezonu, a tak se nemůžeme divit tomu, že ženy co chvilku navštěvují své oblíbené butiky a obchody s oblečením různých značek, aby si zkrátka dokoupily to, co ještě nemají, a byly jednoduše „in“.

V současné době se však rozeběhl ještě jeden trend, a to konkrétně takový, že zamilované páry začaly nosit podobné oblečení, a to jen z toho důvodu, aby ukázaly, že k sobě patří. Mnohdy se tedy na ulici divíte, když potkáte dva zamilované lidi, kteří mají na sobě na chlup stejnou kšiltovku a společně s ní i bundu ve stejné barvě. Outfity se mnohdy podobají jako vejce vejci, ale někdy jsou tak vkusné, že se rozhodnete je nosit taky se svou drahou polovičkou. Vážně, někdy potkáte na ulici tak stylový pár, že jim budete jen závidět a půjdete do obchodu koupit přesně stejné kousky, jako mají oni.

Mnohým párům stačí však pouze jeden kousek mít stejný, a to boty. Právě ty jsou jakýmsi klíčovým bodem každého looku, a tak se není čemu divit, když jim jen stejné boty naprosto stačí. Většinou mívají stejné botasky od značky New Balance nebo od Nike, ale v poslední době se rozeběhl i takový trend, že nosí nestárnoucí klasiku značky Converse. Nenoste je však pouze v klasické nízké variantě, zkuste je v té nadkotníkové verzi!

Nad kotníky a v jiné než v bílé barvě

Conversky nad kotníky se možná mohou pro mnoho lidí zdát jako nepohodlné, ale není tomu tak. Je to jen o zvyku, který všem však následně zaručí jednoznačně stylový look. Zkuste se tedy odlišit a zkuste to právě s tou nadkotníkovou verzí! Pokud se však toužíte odlišit ještě více, je načase, abyste nevolili jen klasické bílé Conversky, ale především takové, které nesou jinou barvu. Červená nebo černá jsou také skvělé varianty, kterými je tato značka proslulá! Není to jen o bílém odstínu, na něž jsou všichni zvyklí.

Avatar
Autor: Tomáš Výborný 113 článků
Redaktor Tomáš Výborný - věk 38 let. Copywriter na volné noze se specializací na aktuální články v multikategoriích jako bydlení, finance, zdraví a podnikání