Jaké oblečení nosí české ženy a čeští pánové nejraději a méně rádi?

Jaké oblečení nosí české ženy a čeští pánové nejraději a méně rádi?
Jaké oblečení nosí české ženy a čeští pánové nejraději a méně rádi?

Móda, zejména ta letní, je ve společnosti velké téma. Zatímco někdo oblékání neřeší, jiný si naopak všímá nedokonalostí a špatného stylu oblékání, který se nakonec projeví na celkovém dojmu daného člověka. Pro zajímavost letos vznikla řada průzkumů, která se zabývala jedním – tím, co ženy a pánové české příslušnosti rádi nosí a nenosí.  

Ponožky v sandálech rozdělují společnost nejvíce 

I letošní rok se nesl ve znamení velkého dilematu, a sice dát nebo nedát si ponožky do sandálů? Poslední trendy ukazují, že ponožky jsou znovu na vzestupu, ale nakonec jsou skutečně tak dobrou volbou? Ono záleží na tom, jaké sandálky nakonec zvolíte a jak bude vypadat výsledný outfit. Pokud však zůstaneme u tradičních, textilních sandálů, které mají v oblibě hlavně pánové, k nim se ponožky zrovna nehodí.  

Je ale pravdou, že tato kombinace i letos nejvíce rozdělovala společnost. A podle posledních průzkumů lze konstatovat, že každý čtvrtý muž by se jich nejraději zbavil, stejně jako nadpoloviční většina poptávaných žen.  

Tělové silonky jako ryze ženská záležitost 

Zatímco v minulosti byly tělové silonky poměrně vítané, aktuálně jsou povolené pouze pro členky monarchie nebo významné právničky, které si s ideální barvou nebo stylem zpracování dokážou dobře poradit. Ale pro ženy běžné nejsou tělové silonky zrovna přípustné. 

I když se najdou mezi námi jedinci, jež na ně nedají dopustit, vesměs se jedná o doplněk, který většina českých žen ráda zrovna nemá.  

Slipové plavky zase ryze pánská věc 

Jelikož byly tělové silonky byly spíše ženskou záležitostí, pojďme si zmínit věc, která se týká spíše mužů. A tou jsou slipové plavky, které ve většině případů jsou odsuzovanou záležitostí, respektive je pánové nemají zrovna rádi. Výjimkou jsou většinou starší ročníky, které však mají podle mladší generace alespoň upustit od leopardích potisků nebo ledvinek, které k slipovým plavkám kombinují. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 371 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.