Lacláče a úpletový top. To jsou dvě věci, které letos udávají styl

Lacláče v módě
Lacláče v módě

Léto se kvapem blíží a to znamená, že je načase si představit letošní letní trendy, které by neměly chybět v šatníku nikoho z nás. Pokud patříte k lidem, kteří milují módu, jistě vám aktuální trendy představovat nemusíme. Jestli se však v módě nevyznáte, oceníte pár tipů a rad, které se módy týkají. Pojďme se na letošní módní trendy podívat a prozraďme si, jestli vůbec nějaké módní hity z loňského roku letos uplatníme.

Letošní rok se opět nese ve znamení mnoha změn a mnoha novinek. Jako každý rok, tak i letos jsme se dočkali vynikajících módních trendů, které jistě sklidí obrovský úspěch. Podívejme se nejdříve na to, co by letos nemělo chybět v šatníku.

Úpletové móda jako hit letošního léta

Letošním letním hitem bude úpletová móda. Chybět by tak v šatníku neměly nejen úpletové topy, ale i úpletové šaty nebo krásné, takřka dech beroucí šaty, které jsou jednoduchého střihu, na ramínka, bez vyzývavého výstřihu a samozřejmě jsou volného střihu tak, aby lichotily postavě a neobepínaly části těla, které nechceme, aby byly vidět.

Lacláče jako hit z loňska

Lacláče jsou jedním z loňských hitů, které se nemusíte být vytáhnout ani letos. Jsou opět v kurzu, možná už v kurzu zůstanou na věky, protože jsou tak stylové a oblíbené, až se tomu nechce věřit. V současné době si můžete koupit nejen klasické lacláčové džíny, ale také si můžete koupit lacláčové šortky nebo sukně, které jsou pro léto vhodnější. A až se budete rozhodovat mezi klasickou modrou džínovinou nebo bílou džínovinou, sáhněte raději po bílé, protože právě s bílou letos zazáříte.

Jaké trendy se už nenosí?

Zmínit musíme i takové letní trendy, které bychom raději měli nechat zahrabané v šuplíku. Mezi takovými trendy najdeme například krátké šatičky na ramínka, které skutečně nejsou vhodné. Dále také jiné minisukně nebo crop topy, jež byly populární jenom jednu sezonu a nyní už je raději ponechejte v hloubi skříně.

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 370 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.