Co odstraní nečistotu ze spár a jinou špínu?

Odstranění nečistot
Odstranění nečistot

Každá žena dbá na to, aby žila skutečně v čisté domácnosti. Dbá na to, aby domácnost byla vždy uklizená, neustále vytírá, vysává nebo umývá nádobí. Takový velký úklid se většinou koná jednou týdně nebo jednou za měsíc, kdy se při něm umyjí i okna a perfektně se opucuje koupelna. Nejvíce se ženy párají s mastnými, špinavými spáry mezi kachličkami, které se obvykle nachází právě v koupelnách, ale taky velice často i v kuchyni. Jestliže i vy bojujete s nečistotami, které jsou těžko omyvatelné, máme pro vás tip, jak s nimi zatočit.

Mnoho žen se vyhýbá typicky chemickým přípravkům, ale někdy se jim vyhnout zkrátka nemůžou. Některé špíny nebo plísně jdou tak špatně dolů, že ženy musí sáhnout i po těch nejhorších chemických prvcích, které doma najdou.

Mnohdy však ani s těmi nejvíce vychvalovanými čisticími prostředky nedosáhnou takového efektu, o jakém sní. Efektu, který by se podle žen dal přirovnat k dokonalosti, mohou dosáhnout pomocí jedné jediné věci, respektive nápoje.

Coca-Cola není jenom na pití!

Šíleně sladký nápoj zvaný Coca-Cola jistě dobře znáte. Jedná se o konkurenta naší české Kofoly, kterého pijeme většinou v kině. Jestliže Coca-Colu nemáte zrovna v lásce, teď si ji naprosto zamilujete. Je to totiž multifunkční pomocník při uklízení!

Na co všechno Coca-Cola pomáhá?

Pokud máte profil na sociální síti Instagram, určitě už jste narazili na mnohá videa, v nichž Coca-Colu používají. Možná se vám to zdálo jako nereálné, ale ono to skutečně funguje. Pokud si Coca-Colu nalijete do rozprašovače, lehce vám pomůže odstranit zašlou špínu ve spárech mezi kachličkami. Kromě toho vám pomůže například se zaschlými nečistotami na sporáku, které se snažíte dlouho odstranit, nebo si poradí s těžko odstranitelnými nečistotami na nerezových prvcích v kuchyni či v koupelně.

Mimochodem – věděli jste, že když místo vody dáte do vázy Coca-Colu a dáte do ní růži, vydrží vám déle svěží?

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.