Pleteniny jsou nedílnou součástí každého outfitu

Pleteniny jsou nedílnou součástí každého outfitu
Pleteniny jsou nedílnou součástí každého outfitu

Jak oživit svůj outfit? Každým rokem je moderního něco jiného, proto se nabízí otázka, jak zrovna letos svůj outfit oživit, respektive co přidat, abychom měli outfit jedinečný a zajímavý. Pokud bychom se zeptali módních kritiků a odborníků na módu, řekli by nám, že aktuálně můžeme své outfity oživit například pleteninami. Pleteniny má ve svém šatníku snad každá žena, jen málokterá se však nebojí pletený kousek ze šatníku vytáhnout.  

Pokud vám přijdou nehezká jednobarevná trička, pokud vám klasické košile přijdou nedostatečně atraktivní, měli byste sáhnout po pleteninách, které dodají jednotlivým outfitům šmrnc. 

Vzory i minimalistické kousky 

Možná si říkáte, že k tomu, abyste zaujali svetrem, musíte mít svetr nejrůznějších vzorů, jaké jsou aktuálně v módě. Pravdou ale je, že nemusíte mít žádný extravagantní kousek, nemusíte sázet na klasický hadí motiv nebo na leopardí vzor, i s minimalistickým kouskem zaujmete, i minimalistický kousek může být naprosto jedinečný a zajímavý.  

Pokud chcete jedinečný a minimalistický kousek něčím zpestřit, zvolte variantu s volány nebo s balónovými rukávy, které jsou aktuálně in.  

Pleteniny mají mnoho podob 

Jednou z mnoha výhod svetrů, respektive všech pletených modelů, je především to, že. mají celou řadu podob. Na trhu se nachází celá řada zajímavých pletených kousků a je opravdu jenom na vás, pro jakou pleteninu se rozhodnete – jestli vsadíte na klasický kardigan nebo jestli bude vaší volbou svetr přes hlavu s roláčkem.  

Pleteniny je možné vzít si prakticky kamkoliv se vám zlíbí. Je možné si je vzít na toulky městem, ale také do práce, na domácí válení nebo třeba na romantickou večeři či na podobné místo. Navíc sluší naprosto každé ženě, obléknout se do toho může každá generace. Stačí si jen vybrat svetřík, který vám bude padnout a ve kterém se budete cítit dobře. 

Hana Sportová
Autor: Hana Sportová 381 článků
Jmenuji se Hana Sportová a jsem šéfredaktorkou magazínu Mluvime.cz, mám na starosti obsahovou strategii, koordinaci redaktorů a tvorbu obsahu.